Závěsy pro střešní okna

Závěsy pro střešní okna

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Závěsy pro střešní okna Rádce Westwing

Střešní okna navozují v místnostech pohodovou atmosféru. Umožňují proniknout slunečním paprskům a prozářit celou místnost. Na zaclonění střešních oken se většinou používají žaluzie. Westwing nyní přichází s širokou nabídkou speciálních závěsů, které lze pověsit na tyto atypická okna.

Přicházíme s nápadem, jak můžete vylepšit váš interiér pomocí jednoduchého architektonického triku. Vyzkoušejte speciální závěsy do střešních oken. Westwing je německý exkluzivní nákupní e-shop, který nabízí designový nábytek, originální dekorace a bytové textilie. V časopise Westwing se můžete přečíst o aktuálních bytových trendech a také originálních nápadech  DIY-Do It Yoursef aneb udělej si sám. Nechte se inspirovat naší nabídkou.

Závěsy pro střešní okna? Žádný problém!

Závěsy ve střešních oknech jsou účinnou ochranou před přímými slunečními paprsky a výborným doplňkem okenních žaluzií. Záleží jen na vás, jaký materiál a typ závěsu si zvolíte. Zda budou sloužit jen jako dekorativní prvek nebo chránit interiér před slunečními paprsky.

Jak postupovat při volbě závěsů, aby bylo dosaženo efektivního účinku? Na okno, do kterého proudí nejvíc slunečního svitu, zavěste záclonu z neprůhledného materiálu. Zajistíte tak dostatek přítmí a zároveň dosáhnete stabilní teploty v místnosti. Do ostatních oken můžete pak pověsit závěsy z lehkých a průsvitných tkanin.

Závěsy pro střešní okna: šikmý styl

Dalším významným aspektem, který je nutno brát v úvahu je barva a vzor závěsů, tak aby ladily s vybavením interiéru. Z naší široké nabídky záclon si vybere každý.

  • Moderní ložnice zařízené v čistém stylu nejlépe doplní závěsy bílé nebo šedé barvy.
  • Pro ložnice venkovského stylu jsou nejvhodnější závěsy v měkkých pastelových barvách, jako je fialová nebo starorůžová.
  • Pro místnosti zařízené ve stylu vintage  se výborné hodí záclony v barvě máty či slonoviny.

Závěsy pro střešní okna nám dokážou, že i místa nezvyklých tvarů dokáží vykouzlit jedinečnou a neodolatelnou atmosféru.