Zásobník na nápoje

Zásobník na nápoje

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Zásobník na nápoje Rádce Westwing

Pokud začnou teplé měsíce, nastane opět doba na zahradní párty. Nepřáli jste si už také někdy uspořádat vintage zahradní párty ve stylu padesátých let v Americe? Se správnou dekorací to vůbec není těžké realizovat! Důležitým prvkem takovéto dekorace je zásobník na nápoje. Trend takzvaných „nápojových stanic“ vypukl v USA před pár lety a nyní se přelévá k nám.

Na Westwing naleznete vše pro krásný domov, tím nemyslíme pouze krásný nábytek a doplňky. Potřebujete inspiraci pro slavnost? Potom se nechte inspirovat tipy na dekorace a nápady v našem Magazínu Westwing. Westwing je více než online obchod s nábytkem - Westwing je vaší adresou pro vše, co dělá z bydlení krásný domov.

Zásobník na nápoje: vrchol každé párty

Nejdůležitější na každé párty je to, aby hosté měli vždy dostatek pití. Tady se snadno ztratí přehled! Ale se zásobníkem nápojů se hosté obsluhují sami – stylově a nenuceně. Vedle praktického účelu může také zásobník sloužit jako důležitá dekorace. Pro všechny

  • zahradní párty,
  • svatby nebo
  • kolaudační párty,

které chcete doplnit retro nebo vintage atmosférou, je zásobník na nápoje to pravé. Přitom je zcela jedno, čím tento zásobník naplníte:

  • bowlí s ovocem,
  • minerální vodou s plátky citronu a bezovými květy nebo
  • vlastnoručně vyrobenou limonádou

Hlavně, že to vypadá krásně a vyzývá k naplnění. Obzvláště hezky pak vypadá zásobník ze skla, protože obsah je velmi dobře vidět.

Hezké místo pro zásobník na nápoje

Pokud má být zásobník na nápoje součástí dekorace na párty, musí být také přirozeně hezky umístěn. Dopřejte mu čestné místo – hezky na ozdobeném stolu, podle příležitosti a stylu dekorace s romantickým ubrusem nebo spíše ve vzhledu shabby chic.

K zásobníku nápojů pak postavte okolo sklenice Ball Mason Jar, sklenice na pití z Ameriky v retro stylu, s krásnými víčky a nádobky s barevně pruhovanými slámkami. Na tabuli vypište křídou nápoje, které jsou v zásobnících.

Zásobník nápojů na každodenní používání

Využívat tento zásobník na nápoje pouze na párty, by bylo plýtváním. Konečně tento pomocník je v každodenních situacích skutečným přínosem! Například jako nápojová stanice pro teplé punče při rodinném pečení cukroví. Nebo jako zdroj osvěžení, pokud trávíte celý den na zahradě. Zásobník na nápoje je vždy plný překvapení – odhalte jeho mnohostrannost!

Zásobník na tekutiny snese chladné i horké

Zásobníků na nápoje existuje řada modelů. Buď se systémem vhodným na chladné a horké nápoje nebo zcela jednoduché varianty – pro každý účel existuje vhodný přístroj. Nejvhodnější jsou určitě modely, které pouze dělají to, že uchovávají nápoje. Pumpičkou nebo stlačením se otevřou a používají. Kdo by si v horkých letních měsících chtěl dopřát chladivý nápoj, může jednoduše přidat kousek ledu, čímž se nápoj ochladí. Kdo chce mít ve větší množství horké svařené víno, měl by si pořídit zásobník na nápoje s funkcí ohřívání. Takhle bude další vánoční svátek hitem!

Zásobník na nápoje je praktický a mnohostranně použitelný! Objevte nyní na Westwing další hezké produkty!