Zahradní textil

Zahradní textil

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Zahradní textil Rádce Westwing

Máloco je v létě lepší, než začít den dlouhou snídaní venku na zahradě. Máte rádi pohodlné sezení? Pak nesmí chybět zahradní polštáře, se kterými bude relax na zahradě ještě příjemnější. Oceníte nejen funkčnost těchto polštářů, ale i pěkný design.

Westwing nabízí v aktuálních slevách ty nejhezčí doplňky od těch nejlepších značek, a najdete tu i zahradní polštáře. Naši odborníci pro vás sestavují nabídku podle nejnovějších trendů. Pokud se těšíte, až vaše zahrada opět přivítá letní sezónu, prohlédněte si stylové doplňky na Westwing.

Zahradní idylka

Zahradní židle nejsou moc samy o sobě pohodlné, ať už s nízkým nebo vysokým opěradlem. Naštěstí existuje zahradní textil, tedy polštáře a sedáky vhodné pro všechen nábytek. S těmi správnými se jednak postaráte o pohodlí, ale vyzdobíte si i zahradu podle svých představ! Máte neomezené možnosti, co se designu a barev týče.

Pokud chcete, aby se nábytek svým designem nebil s přirozenou krásou přírody v zahradě, volte neutrální tóny doplňků, jako je šedá nebo hnědá. Velmi oblíbené vzory na zahradě jsou v současnosti kostky nebo květiny.

Letní novinka: zahradní polštáře

Pěkné a pohodlné sezení je velmi důležité, pokud chcete trávit léto na zahradě s přáteli třeba při grilovací party. Tyto polštáře ale nemají využití jen na zahradě! Skvěle se hodí i na balkony a terasy. Můžete si například užívat pohodlný výhled z relaxačního křesla.

Vhodný textil vám vytvoří na zahradě i správnou atmosféru pro relaxaci nebo letní party. Prohlédněte si naše aktuální nabídky a Westwing Magazín pro inspiraci a získejte nové oblečení pro váš zahradní nábytek!

Zahradní textil: Perfektní i pro venkovní terasy

V interiéru jsou salónky a v exteriéru venkovní terasy  – místo, které slouží ve volném čase k relaxaci a setkávání s přáteli, kde nás nic neruší a můžeme si užívat příjemné chvíle. Na zahradě můžeme na terasu poskládat hodně polštářů tak, že si vytvoříme takovou malou oázu klidu. Pokud tam svým hostů, ještě naservírujete nějaké osvěžující občerstvení, nikdo nebude chtít od vás domů!

Současnému trendu v zahradním nábytku vládne šedá a bílá. Ty se hodí k barevné zahradě a dobře se vám pak budou pak polštáře kombinovat!

Můžete využít i staré palety, natřít je na bílo a zkombinovat je se zbylým nábytkem. Například velmi šik bude pak šedá a bílá vypadat s tyrkysovými polštáři. Pokud chcete něco trochu ženštějšího, pořiďte si polštáře v sytě růžové.

Nechte se inspirovat Westwing! Přihlaste se a využívejte naplno výhod, které vám členství přinese: spoustu inspirativních článků o současných trendech ve Westwing magazínu a denní nabídky s nábytkem a doplňky! Možná najdete i své vysněné zahradní polštáře!