Zahradní nábytek odolný proti počasí

Zahradní nábytek odolný proti počasí

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Zahradní nábytek odolný proti počasí Rádce Westwing

Proč si připomínáme zahradní nábytek odolný proti počasí právě teď? Je to docela jednoduché: Ráno nás budí ptáci svým cvrlikáním, raší první pupeny, ve vzduchu je velmi zvláštní vůně ‒ zkrátka je jaro. A konečně přichází období, které trávíme venku, přátele vítáme v zahradě, přes den se vystavujeme slunci a večer rádi končíme se sklenkou vína pod nebem plným hvězd.

My ve Westwing milujeme krásné bydlení. To zahrnuje i vaši zahradu, protože ta v létě funguje trochu jako prodloužení vašeho obývacího pokoje. A protože počasí může být trochu nepředvídatelné i v létě, vždy je vhodné koupit zahradní nábytek, který odolá povětrnostním vlivům. Umožní nám si kdykoliv užít léto, můžeme přestát i letní bouřku a tyto přírodní zážitky nám mohou dělat radost, protože se nemusíme obávat o náš nábytek. Najděte si u nás vhodný odolný zahradní nábytek.

Zahradní nábytek odolný proti počasí - lavice

Zahradní nábytek odolný proti počasí: krásné klidné léto

Pravděpodobně to známe všichni: krásný letní den, chceme si udělat s rodinou nebo přáteli malý výlet a na obloze se objeví první mraky. Zpravidla pak můžete pozorovat, jak se šíří lehká panika: zahradní nábytek stojí na dešti. Zahradní nábytek odolný proti povětrnostním vlivům nás tohoto strachu uchrání. Často také nemáme možnost kam nábytek schovat. Také v tomto případě je zahradní nábytek do nepohody velmi praktickým řešením.

Polyratanový nábytek odolný proti povětrnostním vlivům

Polyratanový zahradní nábytek odolný proti počasí má mnoho výhod. Tento materiál je:

  • odolný proti větru
  • odolný vůči dešti
  • odolný proti vysokým teplotám
  • odolný vůči slané vodě
  • odolný proti UV záření

skládací Zahradní nábytek odolný proti počasí

Polyratan je plast inspirovaný ratanem. Proto vypadá jako spletený. Ale polyratan má oproti dřevu, plastu a umělým materiálům podstatně vyšší trvanlivost a navíc je také úžasně všestranný. Díky různým barevným potahům a polštářování si můžete vytvořit svůj zahradní nábytek odolný proti povětrnostním vlivům zcela podle nálady a chuti. Proto je tento nábytek opravdu velmi oblíbený.

Zahradní nábytek odolný proti počasí – stylový a komfortní

Ve vaší zahradě byste měli být schopni jednak relaxovat a také se uvolnit jako v útulném obývacím pokoji. Proto se zahradní nábytek do nepohody vyrábí v jakémkoli tvaru a formě. Pohodlná křesla a pohovky, lehátka a soupravy na sezení, hollywoodské houpačky nebo plážová křesla ‒ jistě najdete to pravé do vaší malé oázy. V takové atmosféře není těžké užít si léto naplno, aniž byste se museli starat o to, co se stane, až začne poprchávat. Ceny se pohybují v rozumných mezích ‒ proto je léto tak krásné.

Prohlédněte si na Westwing zahradní nábytek odolný proti počasí a přivítejte léto s otevřenou náručí.