Vysouvací postel

Vysouvací postel

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Vysouvací postel Rádce Westwing

Děti si dobře rozumí a nakonec přišel ten den: první přenocování u kamarádů. Když děti zůstanou přes noc u svých přátel, chtěli by být blízko u sebe, aby si ještě mohli číst nebo šeptat v tajnosti. Světlo z baterky není dost velké pro dvě postele. Proto, aby tito malí nocležníci měli dostatek prostoru, je vysouvací postel skvělý způsob. Ze spodní části postele vytáhnete samostatné lůžko s roštem a rámem.

Vysouvací postel je nejen praktická, ale také krásná. Je o něco vyšší než běžné postele, takže druhý prostor na spaní se perfektně hodí. Po návštěvě, pak může být všechno jednoduše uklizeno. Mnoho dětí sní o takovém krásném ostrovu na spaní a rádi objevují malé poklady v rámci druhé postele. Velkou inspirací pro krásná lůžka a dětské pokoje najdete v magazínu Westwing a denních nových tematických výprodejích.

Ušetřete místo s vysunovací postelí a přivítejte své hosty!

Ačkoli vysouvací postel je charakteristická pro dětské pokoje a pokoj pro dospívající, může být také použita v pokojích pro hosty a apartmánech. Pokud není k dispozici dostatek místa pro dvě dvoulůžkové postele, vysouvací lůžko může v noci poskytnout potřebnou postel a ve dne ponechají dostatek místa. Takže můžete, ve dvou nebo s přáteli, zde najít trvalé bydliště přes prázdniny. Máte-li ložní prádlo, získáte také pohodlné sedadlo, na kterém je dost místa pro všechny.

Také v pokojích pro hosty se nabízí toto řešení, protože vytvoříte dvě plnohodnotné postele, které mají oddělené prostory na lenošen. Koneckonců, ne vždy Vás navštěvují jen páry. Člověk také nemusí dělat žádné ústupky při volbě šírky vysouvací postele. Běžně jsou k dispozici dvě 90 cm široké matrace, na kterých je dostatek místa.

Snadná manipulace: vysouvací postele jsou rychle přeměnitelné

Nic nejde rychleji, než vytáhnout spodní postel. Pokud tomu bude tak, že vysunutím uděláte dvě samostatná lůžka, příprava nepotrvá více než pět minut. V rámci druhého lůžka můžeme ponechat a uklidit přikrývky a polštáře, které pak stačí pouze čistě povléci do ložní prádla. Tak člověk šetří nejen prostor; s vytahovací postelí, ale vyhrál také úložný prostor!

V závislosti na výběru, může být druhá postel vysunuta směrem nahoru a vytvořit tak rovnou plochu.

S vysunovacím lůžkem jsou malí a velcí noční hosté vítáni.

Vysouvací postel: elegantní řešení pro malé byty

Vysouvací postel je také velmi populární u malých bytů. V jednopokojovém bytě je většinou obtížné najít místo na posteli i na pohovku. Tímto může člověk mít i po dlouhou dobu plnohodnotnou postel, proto je zde vysouvací lůžko tou pravou volbou. Může sloužit jako pohovka, může být použita jako malá postel, ale také vytvoří velký prostor až pro tři osoby. Kompaktní a krásné mohou být vysouvací postele nejen  jako dětské postele nebo postele pro mládež, ale také nabízí velmi elegantní a perfektní řešení pro dospělé.

Dostatek úložného prostoru nabízí tyto postele, pokud složíte obě matrace na sebe, získáte tím úložný prostor pod druhou postelí v konstrukci vestavěné. Zejména v malých bytech je získání jakýkoliv úložných prostorů a dalších zásuvek vždy potěšující. Funkční nábytek, jako výsuvná postel, může být vždy skvěle použita.

V případě, že se budete stěhovat do většího bytu, můžete tuto postel ještě využít v pokoji pro hosty, nebo v dětském pokoji. Stačí pouze změnit ložní prádlo. Postelí ze dřeva či kovu v bílé barvě nemůžete nic pokazit. Skvěle se hodí do každé místnosti a může být snadno ozdobena polštáři a přikrývkami. Další možností jak využít vysouvací lůžko jako dětskou postel, by bylo nahrazení rukojeti zásuvky v rámu postele.

S pestrými barvami můžete dělat dětem radost. Ale také můžeme vysouvací posteli, v pokoji pro hosty, dát jiný nádech použitím ušlechtilých úchytů z porcelánu nebo kovu ve stylových vzorech a barvách. Protože se jedná o tyto malé detaily, které podtrhují Váš domov a dělají z něj individuální záležitost.

Všestranná použitelnost, praktičnost a krásný design – vysouvací lůžko nabízí mnohem více, než jeho název napovídá!