Vintage kožené sedačky

Vintage kožené sedačky

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Vintage kožené sedačky Rádce Westwing

Ze starých nové! Žádný jiný interiérový trend nemá tolik následovníků jako vintage. Přitom vůbec nehraje roli, jestli se skutečně jedná o starožitnou dvousedačku z dávných dob, nebo o vintage sedačku, která byla vyrobena speciálně v tomto stylu. Tento nábytek dělá každému centimetru vašeho bytu zatraceně dobrou figuru a nadchne působivým designem!

Objevte kožené sedačky vintage na Westwing

Aby nový obytný prostor zcela vyhovoval osobním přáním, nabízí Westwing mnoho nádherné inspirace pro exkluzivní domácí doplňky a nábytek! Veškeré informace o aktuálních trendech, novinkách a stylových tématech najdete v magazínu Westwing, také o vintage kožené sedačce. Nechte se zlákat naším sortimentem výrobků a pěknými rabatty – až 70 % – u vybraných výrobků! Staňte se nyní fanouškem Westwing, užijte si všechny (cenové)výhody a nakupujte šťastně.

Líbí se nám starožitnosti s vintage koženou sedačkou

Used Look, vintage styl nebo retro nábytek – tyto pojmy sledují všechny interiérové trendy, které si mezitím zajistily širokou fanouškovskou základnu. Proč také ne? Nábytek byl buď navržen jako starý nebo se jedná o skutečnou starožitnost. Je vybaven trendy, moderním nádechem a obohatí bez námahy každou oblast bydlení velmi elegantním způsobem. Se šarmem minulých dob se stane vintage kožená sedačka absolutním hitem vašeho obývacího pokoje! Jako originální nábytek vintage se označují sedačky, křesla nebo také stoličky, které původně pocházejí z let 1920 až 1970. Fascinuje nás nejen senzační vzhled těchto kusů nábytku, ale také především historie odřené a opotřebované kůže, laku nebo jiných povrchů! Vintage kožená sedačka nádherně zapadne do tohoto zařizovacího stylu a očaruje – je jedno jestli pozadím historie nebo ne – skvělou patinou a vysokým komfortem sezení! Originální vintage je něco jedinečného a velmi vzácného, protože před 70. roky ještě nebyla masová výroba tak, jak je tomu dnes. Pokud ale svou vintage koženou sedačku dostatečně ošetřujete a věnujete jí trvale pozornost jako bytovému společníkovi, stane se také tento kus někdy skutečným vintage originálem, který přežije roky!

Kombinujte vaši novou vintage koženou sedačku

Zakoupili jste oslnivou vintage koženou sedačku a nyní hledáte vyhovující možnosti kombinací, aby váš nový oblíbenec bytu perfektně zapadl do stávajícího konceptu prostoru. Máme pro vás tři varianty, které krátce shrnujeme:

  • Moderní design: obývací pokoj v jednoduchém a převážně decentním moderním vzhledu získá s vintage koženou sedačkou opepření dotekem minulosti. Tyto oba styly se nechají vzájemně perfektně kombinovat.
  • Venkovský styl: bílý nábytek a krásné, hravé doplňky potěší nová společnost. Vintage kožená sedačka je nádherným doplněním části bydlení, která je zařízena ve venkovském stylu. Malý zlom ve stylu získá řadu komplimentů a přesvědčí o vašem smyslu pro styl!
  • Vintage/ retro vzhled: přirozeně, kde by se měla vintage kožená souprava lépe cítit než mezi podobným nábytkem? Ale dávejte pozor na to, abyste dali do hry několik barev, aby atmosféra nebyla příliš „těžká”!

Určitě jste už zjistili, že vaše nová vintage kožená sedačka pouze neohromuje, ale má také v rukávu mnoho dalších triků. Ze starého dělá nové: nechte se tímto módním trendem interiéru inspirovat a vytvořte si pohodlně svůj nový/starý středobod!

Vintage kožená sedačka se vzhledem Chesterfield

Obzvlášť oblíbená volba pro vintage koženou sedačku je gauč ve vzhledu Chesterfield. Chesterfield, nebo také, jak říkáme, anglický styl, je charakteristický a nezaměnitelný díky svému vzhledu. Kůže je svázaná do kosočtverce, skládaná a poté upevněná koženými knoflíky v rámu. Tomuto druhu výroby se také říká kapitonizace. Vintage kožená sedačka ve vzhledu Chesterfield je většinou v tmavších barevných tónech jako hnědá nebo černá. Skutečně jedinečný kousek!

Vezměte si domů vintage koženou sedačku v retro stylu! Projděte si Westwing a objevte další nádherný nábytek!