Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Villa d’Este Home Tivoli Rádce Westwing

Villa D’Este Home Tivoli je značkou italského studia Galileo Spa, které se specializuje na výrobu a vytváření nábytku a bytových doplňků. Pochází z provincie Říma, nádherného města Tivoli. Již 20 let následuje podnik stejnou misi: výrobu a vytváření funkčních výrobků, které jsou nově interpretovány s kreativitou a barvami. Vášeň pro moderní design se zobrazuje v kolekcích Villa D’Este Home Tivoli, na vnitřním zařízení nebo zahradních dekoracích. Villa D’Este Home Tivoli se sama reprezentuje výtečnou italskou kreativitou a oslovuje volbou velmi kvalitních materiálů a vzorů a také svou kreativitou v kuchyni.

Barva a štěstí!

Barva je nejvhodnější slovo, kterým jdou popsat kolekce Villa D’Este Home Tivoli: intenzivní odstíny, definované formy a živé barvy obohatí vaše zařízení a bydlení stylovým nádechem, který apeluje na všechny smysly. Váš pohled na produkt Villa D’Este Home Tivoli, je skutečná blaženost.  Harmonická souhra odstínů a barev přináší vitalitu na váš stůl a zajišťuje, že si nadělíte nádherný čas v nejlepší společnosti a v nesrovnatelné atmosféře.

Tak budou kombinovány nejhezčí detaily jídla a krásných doplňků. Princip každé kolekce se odráží formu a barevnost, je vášní pro detail, pro řemeslo a krásné věci. Štěstí a nádherné barvy se spojují v jednotlivé elementy Villa D’Este Home Tivoli a doplňují se v harmonickou celkovou tvář. Takže bude jídelní stůl i obývací pokoj stejnou měrou umístěn v centru pozornosti. Villa D’Este Home Tivoli se stará o radost a spokojenost v každém prostoru, kde jste ji hledali. Prožijte paletu intenzivních barev na vašem jídelním stole a užijte si absolutní pocit z nadšení všech.

Kolekce Villa D’Este Home Tivoli

Když se náš pohled zatoulá na dílo z kolekce Villa D’Este Home Tivoli, neubráníme se připomenutí citátu Pierra Bayla: „Radost je životním elixírem všeho lidského.“ Díky produktům Villa D’Este přichází tato radost na náš stůl. Elegance a rafinovanost nacházejí svůj výraz v barvách a stínování a přinášejí správnou rovnováhu pro každou příležitost. Staré tradice vedou ruce zkušených umělců při zpracování každého kusu Villa D’Este Home Tivoli komplexními procesy, které zajišťují jedinečnost nenapodobitelných produktů. Přejete si mít doma dotek exkluzivity a poezie? Potom se kolekce Villa D’Este Home Tivoli hodí perfektně pro vás, hlavně protože jsou vyrobeny s jedinečnou tajnou přísadou: s čistou láskou pro detail!

Kuchyň od Villa D’Este Home Tivoli

Všechny výrobky Villa D’Este Home Tivoli se zakládají na individuálních a exkluzivních interpretacích aktuálních trendů. S vývojem jednotlivých kusů, které se značně odlišují od produktů, které jsou již na trhu, bude spokojené každé srdce milovníka designu. Zvláštní pozornost poutá styl, s vysoce kvalitními materiály jako porcelán, kamenina, keramika a kvalitní silikon. Vše začíná nápadem, který se vytiskne na sádrový nebo ocelový nosič před tím, než jde do výroby – přirozeně za zohlednění pokročilých počítačových technologií. Po vytvoření kusu z nevypálené hlíny, se tento vypálí a glazuruje. Dalším krokem je dekorace, která se provádí ručně za použití vodou ředitelných barev.

Výrobky jsou pak vypalovány a musejí dvanáct hodin odpočívat. Láska k detailu a pečlivé zpracování se starají o to, že zde vznikají velmi kvalitní výrobky, které zvěčňují náročný krok v designu. Chloubou Villa D’Este Home Tivoli jsou především talíře Cascina, nádherně tvarované talíře z keramiky Steinzeug. Připomínají malý orkán z barev a podobají se Baita-kusům, u nichž je intenzita barevných odstínů pro dekoraci rozhodující. Kreativita Villa D’Este Home Tivoli se ukazuje také v rozmanité kategorii produktů jako skleničky, dekorace na stůl a kuchyňské potřeby a garantuje modelovaným silikonem maximální funkčnost v kuchyni.

Doplňky Villa D’Este Home Tivoli

Kreativita Villa D’Este Home Tivoli se neomezuje pouze na klasické Mise en place, ale hledá je také v objektech, které jsou součástí denního života. Rozkošné etagery, kořenky a příslušenství pro předvádění pokrmů doplňují nabídku této značky. S cílem nabídnout produkt pro každou příležitost, zůstává Villa D’Este Home Tivoli rozmanitá. Objevte výjimečný styl kreací Villa D’Este Home Tivoli, s dotekem vintage na stole nebo v kuchyni a prezentujte pestré muffiny na etageru v Shabby Chic.

Nadcházející kampaně