Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Strom jako věšák Rádce Westwing

Můžete si myslet, že věšák slouží pouze k odkládání oblečení a bot, ale opak je pravdou. Věšák může být také velmi vkusnou bytovou dekorací. Westwing nabízí věšák ve tvaru stromu, který dodá vaší předsíni úplně jiný rozměr. Podle prostoru, který v předsíni máte, nabízíme méně i více rozvětvené typy. Stačí si jen vybrat ten správný nejlépe se hodící do vašeho interiéru. Ve vaší předsíni tak budete moci kráčet přírodou a kochat se snovými nástěnnými malbami. Přibližte se přírodě a pořiďte si věšákostrom!

Ať už hledáte módní nábytek a doplňky nebo malé drobnosti, toto všechno naleznete na Westwing. Skvělé nápady pro jednoduché DIY a tipy na netradiční a stylové věšáky naleznete v našem časopise nebo na našich webových stránkách. Strom a větve jsou oblíbené motivy mnoha našich zákazníků. Není se čemu divit, příroda je mocná čarodějka a všechny přírodní motivy mají své kouzlo. Dekorujte svůj domov v tomto stylu a vytvořte si jedinečné místo, kde se budete rádi vracet. Navštivte nás v našem obchodě a vyberte si tematické dekorace za skvělou cenu.

Strom jako věšák – vpusťte domů přírodu

Hledáte něco jednoduchého, něco jako nenápadnou šatní skříň, kam byste mohli odkládat své svršky? Vyzkoušejte strom jako věšák. Uvítejte ve své předsíni nejen hosty, ale i nádech přírody. Ať už se jedná o jeden kus dřeva, strom nebo o jakoukoliv kombinaci, je to úžasně dekorativní prvek stejně jako byste na zeď umístili krásný obraz. Věšák ve tvaru stromu můžete zakoupit nejen v klasické hnědé a zelené, záleží pouze na vaší hravosti a chuti experimentovat. Dřevěný věšák lze krásně zkombinovat s dřevěnými skříněmi a policemi. Krásnou souhrnu však vytvoří i s bílým vybavením.

Minimalistické věšáky: strom jako ozdoba stěny

Nechcete mít samostatně stojící strom jako věšák a chcete, aby zabral co nejméně místa? Máme pro vás elegantní řešení v podobě decentního věšáku na stěnu, který je složený z nalepeného kmene a háčků ve stejné barvě tvořících větve stromu. Existuje mnoho druhů nálepek na stěnu za bezkonkurenční cenu, ze kterých můžete vybírat. Rozvětvený strom může být až 200 cm vysoký a od kmenu až do stropu se krásně rozrůstat po celé stěně. Jak dalece se bude rozrůstat a zda bude kmen štíhlý nebo statný, záleží jen na vás. Magická atmosféra vaší předsíně je hotova. Teď už stačí jen pověsit bundy, kabáty a šály a kochat se.

DIY: Strom jako věšák

DIY projekty dodají vašemu domovu osobitý nádech. Vytvořte si vlastní věšákostrom. V první řadě budete potřebovat větev, ať už si ji sami vytvoříte nebo ji najdete v lese. Záleží jen na vás. Tu pak nechte jen tak přírodně nebo ji potřete glazurou podle svého výběru. Nezapomeňte, že musí být dost dlouhá a nabízet dostatek prostoru pro vaše kabáty. Samozřejmě můžete doplnit i řadu dalších malých větviček a rozmístit je všude po zdi. Na větve nasaďte požadovaný počet háčků a připevněte na zeď. A Věšák v podobě stromu je na světě!

Přesuňte s věšákostromem přírodní aroma lesů přímo do svého domova.