Velká zelená pohovka

Velká zelená pohovka

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Velká zelená pohovka Rádce Westwing

Zelená, zelená, zelená: to, co zná žena myslivce velmi dobře, můžete mít i vy ve svém obývacím pokoji. Velká zelená pohovka vyvolá pocit svěžesti a radosti ze života, stejně jako čerstvé listy na jaře, když je prozáří slunce.  Zelená je symbolem něčeho nového, něčeho co vzniká. Přineste čerstvý vzduch do vašeho interiéru! Velká zelená pohovka je krásným poselstvím proti každému smutku. Tato barva přináší energii do míst domácího odpočinku.

Velká zelená pohovka bude opravdovým hitem! Na Westwing najdete mnoho inspirace, nejen pro výběr velké zelené pohovky, ale také na další skvělé výrobky v oblasti nábytku, dekorací a dalších předmětů. V našem internetovém nákupním klubu nabízíme v tematických prodejních kampaních krásný designový nábytek za nízké ceny. Ušetříte až 70 %! Také v magazínu Westwing získáte mnoho informací, například tipy na různé styly, trendy, novinky ze světa bydlení a životního stylu a ještě mnohem více. Delia Fischer a naši odborníci v oblasti designu a bytové architektury vám přinášejí vždy nejčerstvější zprávy.

Na velké pohovce zelená vynikne

Pokud dáváte ve vašem obývacím pokoji důraz na barvy, je velká zelená pohovka přesně to pravé. Většinou září v jemně limetkových až olivových zelených tónech, které dokonale splynou se světlým nábytkem. Zvlášť pro pokoje, kde není dostatek světla, je vhodný světlý nábytek. Díky svěžím barvám působí pak tyto prostory otevřeněji a přátelštěji.

Další vlastnosti velké zelené pohovky:

  • V zelené barvě můžete mít jak dvousedačku, tak i celé velké sofa.
  • Opravdu útulné jsou s hloubkou sedu od 80 cm až do 120 cm, ale i hlubší bez polštářů.
  • K dispozici jsou také barevné kombinace, například, bílá, hnědá, šedá nebo černá

Kromě toho si u většiny typů velkých pohovek můžete zvolit různé materiály nebo velikosti. Mnoho dvousedaček je například ve velikostech L až XXL.

Velká zelená pohovka působí velmi dobře v prostoru

Pokud chcete prosvětlit místnost, zkombinujte velkou zelenou pohovkou se světlými parketami, bílými nebo krémovými závěsy a výraznými barvami. Červená, oranžová a žlutá obecně dobře ladí se zelenou barvou. Ale pokud dáváte přednost spíše tmavému nábytku, hodí se krásně k velké zelené pohovce převážně černý, tmavě hnědý nebo tmavě šedý interiér.

Věděli jste, že zelená je tak univerzální? Buďte hodně kreativní a pořiďte si velkou zelenou pohovku. V našem magazínu Westwing najdete úžasné nápady jak na doplňky, tak i na projekty pro kutily. Přejeme vám přitom hodně radosti!