Regál do koupelny

Regál do koupelny

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Regál do koupelny Rádce Westwing

V koupelně je mimo vše ostatní také zapotřebí šikovný odkládací prostor na lahvičky a dózičky a kelímky, flkónky s parfémy, kosmetiku, líčidla, kartáčky a další nezbytnosti. Ideální forma je funkční a dekorativní regál, úzký a skromný co do prostoru, který vyhoví i maličké koupelně s velkými nároky.  S tímto mazaným pomocníkem se dá využít každý pečlivě ušetřený centimetr. Ať už jej zavěsíte na stěnu, postavíte na zem do rohu. Úzká koupelnový regál dodá každé koupelně potřebný šmrnc.

Dekorativní koupelnový regál: úzký a úsporný. Aby byl soukromý wellness víkend ve vlastní koupelně opravdu dokonalý, je zapotřebí trochu více než jen vana a ostatní klasické vybavení koupelny. Westwing ví, že nábytek není jen nábytek, ale především vyjádření harmonie, bezpečí a vlastní osobnosti. Proto úzký koupelnový regál (například bílý) nenabízí jen praktickou odkladací plochu a prostor pro koupelnové pomocníky, ale má i svou dekorativní funkci. Odhalte v našem Magazínu mnoho dalších nápadů pro vaši koupelnu snů!

Regál do koupelny: ze dřeva, moderní nebo ve venkovském stylu

Regály do koupelny jsou nejen praktické, ale také proměnlivé a dekorativní prvky, které z koupelny dělají příjemnou a útulnou oázu krásy. Především v malých městských bytech je koupelna místností, kde s místem šetří nejvíce a proto se do ní ideálně hodí úzké koupelnové regály, které jsou úsporné a přesto nabízí dostatek odkládací a úložné plochy. Užijte si ochutnávku různých stylů, ze kterých můžete vybírat!

  • Vintage: Úzký koupelnový regál ze dřeva ve Vintage stylu je skvělým doplňkem a oživením koupelny. Maličké obrázky z koženými detaily nebo ležérní koupelnové doplňky jako například starobylý dávkovač mýdla ze dřeva nebo staré parfémové flakónky jsou sázkou na úspěch.
  • Moderní: Jednoduchý a strukturovaný – to je úzký koupelnový regál v moderním designu. Černý kov s bílým lakem je velmi elegantní a dodá vaší koupelně styl. Kombinujte s černobílými ručníky a nebudete zklamání.
  • Venkovský: Z tohoto úzkého regálu v bílé barvě sálá útulnost a teplo domova. Pokud máte rádi tento styl, doplňte ho ručníky a koupelnovými textiliemi s kostkovanými nebo  květinovými vzory, třeba rudými růžemi.

Náš tip: Nakombinujte jeden závěsný regál se stojícím regálem, který umístěte do nepoužívaného rohu. Uvidíte, jakého efektu docílíte!

Must-Have: Regál do koupelny – ideální (nejen) pro rodiny

Jsme si jisti, že i ve vaší koupelně chybí skvělý doplněk k ukládání a odkládání drobností vhodný pro celou rodinu. Jak by se vám a vašim dětem líbil takový koupelnový regál, ať už z kovu nebo ze dřeva, jednoduchý nebo trochu výstřední? Kosmetika, líčidla, parfémy, krémy, jednoduše všechno, po čem srdce ženy touží, můžete v takovém regálu pohodlně a efektivně uskladnit.

Muži v něm jistě najdou využití pro své holící potřeby, deodoranty a vlasovou kosmetiku. A děti budou ze svého regálu s veselými doplňky jistě nadšené – hračky do vany, hřeben a kartáček s pastou konečně budou mít své místo. Mimo všechny tyto praktické vlastnosti nabízí úzký koupelnový regál i široké dekorativní možnosti, protože se hodí do každé koupelny a lze ho přizpůsobit stylu, jaký máte rádi. Tak šikovného pomocníka uvítáte doma jistě i vy!