TV stolky

TV stolky

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

TV stolky Rádce Westwing

Jako milovníci interiérového designu jistě sledujete nejnovější trendy ze světa. My jsme v poslední době obzvláště nadšení z jednoho kusu nábytku  - televizního stolku. Jednak kvůli elegantnímu designu, ale také kvůli jeho praktickému využití. Tento stolek se hodí do všech částí domu, ten s průměrem 240 cm se obzvlášť pro delší užší místnosti, jako třeba na chodbu.

Větší modely o průměru 200-240 cm nabízí dostatek místa i pro elektroniku jako televizi, stereo soupravu, ale i na drobné dekorace. Sledujte naše denní akční nabídky, kde můžete sehnat stylové televizní stolky do vašeho domova. Ve Westwing magazínu najdete návody na stylové DIY návody, které vám pomohou vytvořit si své bydlení snů!

Různorodé rozměry

TV stolky začínají už na rozměrech 150 cm. Můžete jich tak v místnosti využít a zkombinovat hned několik. Stolky s větším rozměrem 240 cm zase umožňují pohodlný výhled na televizi.

Stolek má praktickou velikost: 

Dříve jsme museli zařizovat obývací pokoje s ohledem na obrovské televize a Hi-Fi soustavy. To už je naštěstí minulostí, tak dnes na stolcích zbývá i místo na pěkné dekorace.

Bílý x lesklý, dřevo x kov: volba je na vás

Nízké stolky jsou velmi variabilní a stylové, proto jsou teď populární. Věnuje se jim čím dál více návrhářů, kteří na jejich výrobu používají různé materiály jako dřevo, plast, sklo nebo kov – hliník a chrom.

Krásně se ve vašem obývacím pokoji bude vyjímat stolek ve vysokém lesku z akrylového skla a kovu, nebo v bílém lakovaném dřevě s malými světýlky. Tento stolek zapadne do každé místnosti – ať už vizuálně, tak i svou funkcí.