Stylová lavice s úložným prostorem

Stylová lavice s úložným prostorem

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Stylová lavice s úložným prostorem Rádce Westwing

Lavice s úložným prostorem? Originální doplněk interiéru, který nejen skvěle vypadá, ale je také všestranně využitelný. Může být využit jako botník, originální úložný prostor nebo posloužit jako skříň.  Ať už stylovou lavici využijete jakkoli, bude osobitou součástí vašeho interiéru. Truhlová lavice se hodí do jakékoliv místnosti, vyjímat se bude jak v předsíni, tak i v ložnici. Záleží jen na vás, zda si vyberete obyčejnou lavici či polstrovanou originální látkou.

Ať už bydlíte ve velkém domě či malém útulném bytě, Westwing nabízí řešení úložného prostoru pro každou místnost. Na stránkách našeho katalogu najdete mnoho skvělý tipů, jak si originálně zařídit váš domov. Nechte se inspirovat naší bohatou nabídkou stylových lavice a další originálních bytových doplňků.  Určitě si vyberete nábytek, který odpovídá vašemu vkusu.

Polstrované lavice

Mnoho z nás si pod pojmem polstrovaní představí rustikální nábytek robustního vzhledu nebo masivní dřevěné lavice. Opak je pravdou. Westwing nabízí originální polstrované lavice jednoduchého moderního vzhledu.

Stylová lavice s úložným prostorem: multifunkční kus nábytku

Už z názvu je patrné, že tento interiérový doplněk je všestranně využitelný. Poslouží jako originální sedací místo, ale zároveň jak úložný prostor. Ať už si vyberete obyčejnou dřevěnou lavici, nábytek z ratanového dřeva či rohovou lavici, všechny budou výjimečným doplňkem vašeho domova.

V ložnici se bude stylová lavice nejlépe vyjímat u vaší postele. Nejlepší je umístit k nohám postele. Může posloužit jako úložný prostor pro peřiny, deky nebo zde můžete uložit své oblíbené knihy a právě rozečtené časopisy. V každém případě obohatí prostor vaší ložnice. Zútulní její prostor a skvěle se hodí jako interiérový doplněk ložnice zařízené ve stylu country.

Stylová lavice se uplatní nejen v ložnici, ale je výborným řešením pro vybavení větších či malých předsíní. Můžete ji využít jako botník nebo jako úložný prostor pro deštníky, nákupní tašky či předměty, které potřebujete mít hned po ruce.

Lavice je výjimečná nejen svou multifunkčností, ale také svou jedinečností. Stylová lavice s úložným prostorem vaše prostory zútulní a vytvoří pocit domova, kam se budete rádi vracet. Stylová lavice by tedy neměla chybět v žádném bytě.