Stůl na bylinky

Stůl na bylinky

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Stůl na bylinky Rádce Westwing

Každý, kdo má zahradu, balkon nebo skleník, má malý kousek ráje! Nejen čerstvé zelené bylinky a slunce rozzáří naší duši, dokonce samo zahradničení je pro mnohé relaxační a uklidňující činnost. Nejlepší pomocník, kromě správného zahradního nářadí, je stůl na bylinky.

Perfektní bylinky na bylinkovém stole

Stůl na bylinky je nejlepší pomocník pro všechny zahrádkáře: Na něj můžete snadno postavit květináče s bylinkam, a tak je nemusíte mít na podlaze. Ale co tento stolek všechno dovede? Zde je přehled hlavních bodů, na které byste měli brát zřetel, při jeho nákupu:

Pracovní plocha: Bylinkové stoly obvykle mají pozinkovanou pracovní desku, která je robustní a odolná vůči nečistotám a také vydrží velké množství vody.

Skladování: Extra police pro uložení různých doplňků, nemohou chybět na žádném bylinkovém stole.

Háčky: úložný prostor pro nářadí a další věci, které chcete mít po ruce. S praktickými háčky na straně stolu, je vše na svém místě.

Dobrý stav: Bylinky můžou být docela těžké, a proto je důležité, aby byl stůl stabilní a vydržel cokoliv. Z tohoto důvodu je často vyroben ze dřeva s pozinkovanou pracovní plochou nebo zcela z kovu, pro větší stabilitu a bezpečnost.

Úložný prostor: Tyto stoly se zásuvkami nabízí praktické prostory pro drobné předměty, jako jsou štítky, dráty nebo semena a žárovky.

Umístění: Ve chvíli, kdy stoly nejsou jen na zahradě, ale používají se na balkoně, bývají často vzácným pomocníkem. Proto je vhodná varianta, skládací stolek, který můžete použít v případě potřeby.

Kde sehnat stůl na bylinky?

Stůl na bylinky nebo zahradní stůl, je samozřejmě k dostání v každém zahradní centru, nebo v internetovém obchodě. K dispozici je široká škála různých kategorií, které se také liší cenou, vše závisí na tom, zda chcete mít stolek ze dřeva, v bílé, starožitný nebo dokonce z exotického týkového dřeva.

Pěkné a praktické řešení je také to, pokud si někdo sestaví stolek sám. S vhodným stavebním návodem, který je všude na online stránkách „Udělej si sám“, a s materiály ze železářství, si mohou i začátečníci postavit sami svůj bylinkový stůl! Takže se můžete dostat pod 100 eur za jedinečný kus, který Vám ke všemu přinese zábavu a později se stane perfektním stolem na bylinky – můžete ho tak vybavit přesně tím, po čem Vaše srdce touží: Od držáku na pití, po stůl s repráky.

Tyto stolky jsou okouzlující zahradní nábytek, který značně usnadňuje zahradničení!