Stůl na balkon v čisté bílé

Stůl na balkon v čisté bílé

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Stůl na balkon v čisté bílé Rádce Westwing

Westwing je nákupní klub pro domov a životní styl, který vás každý den překvapí novou nabídkou v celé řadě stylů, včetně romantického purismu. Dopřejte si vysoce kvalitní nábytek, vybavení pro domácnost a zahradu nebo rozjasněte svůj balkon v odstínech bílé za výrazně sníženou cenu.

Využijte naši bezplatnou registraci a získejte on-line Magazín pro mnohem více inspirace.

Stůl na balkon v čisté bílé: nelakovaná radost

Bílý stůl! To je dokonale neutrální základ pro zařízení balkonu. Lze jej snadno doplnit jednoduchými akcenty přírodních či kovových tónů nebo jej oživit pomocí výzdoby v jasných barvách: Co byste řekli na výrazné květináče či světla nebo na pestrobarevné židle? Fantazie nezná mezí! Pokud jde o materiál bílých stolků, je z čeho vybírat:

  • dřevo, bíle mořené nebo lakované
  • jednoduchý bílý kov nebo železný model s jemně tepanými detaily, který báječně doladí váš balkon do stylu inspirovaného anglickým venkovem
  • plast, který oceníte zejména pro jeho funkčnost – snadnou přepravu a údržbu

Krom toho lze vybrat balkonový stůl pro každý účel a příležitost, v mnoha tvarech a velikostech, od 70 x 70 až po 80 x 120 cm.

Stůl na balkon v čisté bílé podpoří zasloužený relax

Nadechněte se čistoty, odpočiňte si od každodenního shonu, zapomeňte na stres a dopřejte své mysli nerušený klid ve svém osobním bílém luxusu.

Díky bílému skládacímu stolu může mít váš balkon široké využití. Po jeho složení vzniká prostor pro slunění na lehátku, cvičení jógy a jiné aktivity. Co říkáte na kulatý stůl? Nejen, že dokonale změní vzhled vašeho balkonu, ale jeho praktičnost doceníte třeba při pořádání dětských narozeninových party.

Nadcházející kampaně