Stojací modrá lampa

Stojací modrá lampa

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Stojací modrá lampa Rádce Westwing

Kdo přinese pestré barvy do krásného domova, vyvolává náladu v každé místnosti – zcela jistě krásná modrá stojací lampa! Modrá je populární jak v obytných místnostech, tak i v ložnici, protože nás dostává do jasné a klidné nálady. V místnosti můžeme této barvě poskytnout dostatek prostoru, například v útulném zákoutí s jemným světlem, nebo s jasnějším osvětlením, například vedle křesla na čtení, v místnosti je mnoho prostoru. Domov se pak stane individuálním útočištěm, nebo inspirací.

Světelné koncepty hrají při vybavení důležitou roli - proto stojí za to, podívat se na modrou stojací lampu! Modrou barvu lze snadno kombinovat s červenou, bílou a mnoha odstíny smetanové – to poté vytváří harmonické koncepty pokojů. Tímto otevřete další úroveň ve vaší domácnosti. Westwing poradce a Westwing magazín vám nabízí mnoho skvělých lamp a inspirací ohledně světelného vybavení a barev. Denně jsou zde k prohlížení nové tematické slevy!

Domácí vybavení v podobě stojací lampy: modrá nastaví pěkné akcenty

Polovina vybavení, polovina kusu nábytku: stojací lampa. K dispozici jsou modré, červené, zelené a jiné barvy. Proč jde o zvláštní potěšení, vám zde řekneme.

Lampy a osvětlovací zařízení by mělo umět především jednu věc: „Dát světlo.“ Tak, aby vždy vše optimálně fungovalo, používáme závěsné lampy, stojací lampy, stolní lampy a mnoho dalších světelných modelů, které vždy obstarají světlo tam, kde je to potřeba: ve křesle na čtení, na gauči nebo u oblíbeného stolu. V tomto případě se ukazuje všestrannost stojících lamp – například modré!

Vzhledem k tomu, že barva a světlo vytváří skutečnou náladu, je lepší, nepřináší-li radost pouze světlo z lamp, ale také samotný prostor – to vše může zařídit skvělá stojací lampa. Modrá barva může být buď na stínítku, nebo také na konstrukci či podstavci svítidla. Obzvláště vhodné jsou barevné zdroje světla, které vytváří barevné světlo v místnosti. Například pestrobarevnými žárovkami nebo změnou barvy LED žárovky, lze vytvořit celou podvodní krajinu.

Skvělé styly pro stojací lampy: modrá pro námořní a skandinávský styl

Kdo se zamiloval do námořního stylu, nebo již ve svém krásném domově realizoval skandinávský styl, si uvědomil, že ideálním doplňkem je barevná stojací lampa. Modrá může být teplejší nebo chladnější a napodobit čisté tyrkysové moře, nebo jasné ledově modré, hluboké horské jezero. Záleží na Vás, zda se rozhodnete pro pastelové nebo odvážné barvy, je to čistě na vaší chuti a prostředcích.

Do každého stylu se najde odpovídající stojací modrá lampa. Objevte novou rozmanitost a krásné barvy pro váš domov!

Nadcházející kampaně