Starožitný chlebník

Starožitný chlebník

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Starožitný chlebník Rádce Westwing

Chlebník slouží k uchování čerstvosti chleba a ostatního pečiva. Již staří Římané používali k uchování pečiva nádoby podobné chlebníku. Jestliže máte rádi výrobky starožitného stylu, nabízíme stylové chlebníky. Budou ozdobou každé kuchyně.

Westwing nabízí exkluzivní designový nábytek a doplňky za přijatelnou cenu. Westwing je prvním německým nákupním klubem, který nabízí nábytek vysoké kvality. Každý den přinášíme nabídku tematických výprodejů s atraktivními slevami až 70% na vybrané položky. Naši designéři a interiéroví návrháři pravidelně informují o nejnovějších světových trendech bytového designu. Prohlédněte si náš široký sortiment a nechte se inspirovat nabídkou Westwing!  

Ojedinělý vzhled starožitného chlebníku

Starožitný chlebník se vyznačuje výjimečným designem, který evokuje pocit dávných časů. Typickými zdobícími prvky jsou cibulové nebo květinové vzory. Společným prvkem je použití smaltu. Chlebníky starožitného vzhledu se často vyrábějí z keramiky. Tento typ materiálu dokáže dlouho uchovat potraviny čerstvé a svěží. Nabízíme i kovové chlebníky, které působí robustním dojmem. Starožitné chlebníky jsou krásným a stylovým doplňkem každé kuchyně.

Výstřední doplněk – starožitné chlebníky

Chlebníky starožitného vzhledu budou velmi originálním kuchyňským příslušenstvím, které vám zpestří zařízení vaší kuchyně. Jsou ideálním doplňkem kuchyní zařízených ve výstředním stylu. Výborně se hodí do kuchyň a jídelen, které jsou vybavené stylovým a starožitným nábytkem. Nezáleží na tom, zdali se jedná o antikvární kousek nebo nábytkový doplněk pořízený na bleším trhu. Starožitný chlebník dodá punc originality každé kuchyni.