Sklenice na smoothie

Sklenice na smoothie

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Sklenice na smoothie Rádce Westwing

Smoothies jsou skutečné hvězdy na nebi zdravé výživy. Když se řekne fitness, jsou vitaminové bomby více než jen zdravé a osvěžující nápoje, které vás nasytí. Takže jestliže jste fanouškem smoothie a chcete si své koktejly zvlášť vychutnat, budete doma i na cestách potřebovat sklenice na smoothie. A je jedno, kde si smoothie vypijete, ale z pěkné sklenice chutná dvojnásob.

Abyste mohli doma vypnout a odpočinout si, musíte být fyzicky fit. Proto vám na Westwing chceme pomoci nejen vytvořit krásný domov, ale také abyste se doma cítili velmi příjemně. Smoothies jsou skvělí pomocníci pro udržování zdraví, protože obsahují velké množství vitamínů ‒ všechno, co potřebujete, je mixér na smoothie, ovoce, zeleninu a sklenice na smoothie. Prohlédněte si v tematických kampaních na Westwing skvělé kuchyňské výrobky se slevou až 70%.

Cestovní sklenice na smoothie

Smoothies jsou opravdu báječným pitím na cestu ‒ a to zejména ve sklenicích na smoothie. Ovocné míchané nápoje jsou velmi syté, a proto jsou ideální jako malé občerstvení mezi jídly. Jsou vyrobeny z ovoce a zeleniny ‒ v tomto případě se používají celé plody, to znamená, že do mixéru se dávají i slupky, malá semena a podobně. Zachová se tak velmi mnoho cenných vitamínů, které by byly ztraceny během lisování šťávy. A to nejlepší je, že si je můžete snadno připravit doma.

Ve sklenicích na smoothie si můžete doma připravené smoothie vzít na cestu stylově. Existuje několik variant sklenic na smoothie: skleněný džbánek s ouškem, jednoduché sklenice nebo malé skleničky. Všechny jsou vybaveny šroubovacím uzávěrem, skrze který můžeme prostrčit brčko. Smoothie si tak skvěle vychutnáte. Design typických sklenic na smoothie připomíná sklenice na zavařování nebo na marmeládu – to jim dodává hezký a nostalgický nádech.

Sklenice na smoothie na doma

Nejen na cestách, ale i doma vás někdy přepadne chuť na lahodné smoothie! Dokonce i na doma pro vás máme nádherné sklenice na smoothie. Velká sklenice na vodu na nožce je prostě úžasná a vaše smoothie v této sklenice bude opravdovou bombou. Přidejte do sklenice trochu ovoce jako dekoraci a vychutnejte si to.

V hezké smoothie sklenici s ovocem jed smoothie také ideálním občerstvením pro vaše hosty v horkém letním dni – za ovocné osvěžení vám budou určitě vděční. Vybavte se sklenicemi na smoothie na doma i na cesty – je to perfektní start do teplého léta.

Nadcházející kampaně