Skandinávské lampy

Skandinávské lampy

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Skandinávské lampy Rádce Westwing

Skandinávský design určený pro vnitřní prostory už má obrovský fanklub. Nábytek a textilie z dílen vyhlášených skandinávských designerů přesvědčují svou prostou a jednoduchou elegancí a propůjčují místnostem vysloveně jasnou a milou atmosféru. Nudit se s těmito kousky rozhodně nebudete. Díky jejich jednoduchosti, až určitému minimalismu, do svého domova dostanete oblíbený severský design, ale zároveň si otevřete dveře k nejrůznějším možnostem, jak si vše přizpůsobit k obrazu svému. Abyste na výsledky svého snažení dobře viděli, doporučujeme vše doplnit exkluzivními skandinávskými lampami.

Skandinávské lampy – světlo v nejlepším designu.

Úkolem Westwing je inspirovat a informovat o aktuálních trendech v bydlení, stylistických vychytávkách a klíčových trendech, jako jsou například právě skandinávské lampy. V našem Westwing Magazínu vás nadchnou a zaujmou nápady a kouzelné inspirace k nejrůznějším tématům, stejně jako oblíbené How-To’s a DIY’s, které pro vás vytváří naši experti. Veškerou výbavu, kterou potřebujete k realizaci svých snů (o bydlení), naleznete v našich neustále obnovovaných tematických kampaních. Navíc získáte množství atraktivních slev na designérský nábytek, osvětlení a dekoraci. Návštěva Westwing se vyplatí, takže se porozhlédněte kolem a nechte se inspirovat.

Skandinávské lampy – stylové osvětlení

Fakt, že za stylové lampy všech různých variací nesou odpovědnost právě skandinávští designéři zcela jistě souvisí s proslulými dlouhými skandinávskými nocemi. Čím častěji přicházíte do kontaktu s osvětlením, tím zásadnější je pro vás jeho design. Skandinávské lampy se však skvěle hodí do vaší ložnice nebo obývacího pokoje i v případě, že žijete někde, kde mají noci běžnou délku…

  • Osloví vás svým nevtíravým a jednoduchým designem.
  • Pro skandinávský styl jsou typické světlé a jasné barvy.
  • Nábytek ze dřeva je pro skandinávský styl naprosto základním prvkem, proto jsou i lampy vyráběny ze dřeva.

Lampy ve skandinávském stylu jsou velmi vkusné a oblíbené zdroje světla a můžete je využívat různými způsoby ve všech vnitřních prostorách vašeho obydlí. Už máte vybrány ty své?

Skandinávské lampy: Rozjasní vám život

Lustr ve severském stylu například rozzáří jídelní prostor. Naprosto dokonalý obrázek vznikne kombinací severské lampy ve světle šedé barvě a jídelní soupravy z neopracovaného dřeva. Doplňte místnost ještě vysokým měkoučkým kobercem krémové barvy a užívejte si moderní a uvolněnou atmosféru. Skandinávské lampy vám však také báječně poslouží při čtení oblíbené knihy během sychravých podzimních večerů. A v podobě stolní lampy na tenké nožce se skandinávské lampy v minimalistickém designu postarají o maximální efekt. Anebo si pomocí jednoduchého severského designu vytvořte prostor pro odpočinek v ložnici a užijte si těch pár sladkých hodin před spánkem. A kdo se zamiloval a nechce zůstat jen u jednoho kousku, nemusí mít obavy. Skandinávské lampy si skvěle rozumí i ve větší skupině a dají se perfektně kombinovat.