Šálky na kávu

Šálky na kávu

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Šálky na kávu Rádce Westwing

Krása vždy potěší oko diváka – stejně tak i krásné šálky na kávu vyvolají u každého příjemné představy. Mohou být z porcelánu nebo keramiky nebo také ze skla – všechny varianty jsou velmi módní a lákavé a každý materiál má samozřejmě své přednosti. Ušlechtilý porcelán zachovává u kávy aroma, mnohé šálky ze skla jsou zase praktické, protože výborně drží teplo, a keramika je dávným evergreenem v dějinách kávových servisů.

Dělejte to jako Westwing a nezůstávejte jen u jedné varianty, ale vyberte si jich hned několik. Krásné hrnečky jsou k mání v tolika podobách, že je obtížné si vybrat ten jediný. Podívejte se ve  Westwing na mnoho dalších praktických a dekorativních bytových doplňků pro kuchyně a domácnost, aby nebylo hezké bydlení pouhým snem. Staňte se fanoušky Westwing a získejte všechna cenová zvýhodnění v rámci exkluzivního nákupního klubu!

Krásný hrnek na kávu je vždy dobrá volba

Šálky na kávu jsou k dispozici v mnoha provedeních. Jsou z porcelánu, skla nebo keramiky a každý materiál má své výhody. Pro přehlednost jsme pro vás ve zkratce vybrali ty nejdůležitější a nejpůvabnější.

skleněné šálky na kávu

  • Porcelán: zkombinujeme hrnek, porcelán a bílou barvu jako stylové barevné schéma pro příští domácí posezení u šálku dobré kávy. Hrnek na kávu v bílé barvě, bíle vzorovaný nebo ve stejné barvě z porcelánu zachová u horké kávy její plnou vůni a jako přírodní zásobník tepla udržuje nápoj horký. Navíc je materiál robustní a odolný.
  • Sklo: stylově a s vysokou kvalitou se prezentují krásné hrnečky na kávu ze skla. Toto nádobí se hodí pro všechny styly a můžete je použít pro každou příležitost. Mnohé modely jsou nyní v provedení termo, a tak se nejen zlepšil design, ale káva vydrží i déle teplá!
  • Keramika: to je evergreen – krásné hrnečky na kávu z keramiky vynikají vedle hezkého vzhledu a robustního materiálu i krásně propracovanými detaily. Pořiďte si domů tyto skvosty na stylové dámské dýchánky.

Náš tip: Zvláště příjemně působí krásné šálky na kávu, když si je vystavíte po použití do vitríny v obývacím pokoji nebo v jídelně.

Šálky na kávu: Věc osobního vkusu

Pro všechny z vás, kteří si rádi posedí s rodinou, přáteli a známými, aby si vypili jeden nebo několik šálků kávy, jsou půvabné šálky na kávu prostě nezbytné. Právě naopak, protože šálek není jen pouhým šálkem. Hlavními požadavky na krásné šálky na kávu je barevné sladění, vysoce kvalitní materiál a hezký design. Absolutním hitem pak může být při příjemném pitím kávy třeba kávový servis s elegantním motivem kostek.

Pojem krásný šálek na kávu lze jen těžko definovat, protože to, co je například pro nás velmi krásné, se nemusí vůbec shodovat s vaším vkusem. Proto tvrdíme: krásné šálky na kávu jsou věcí osobního vkusu. Mohou být i ve stylu Vintage s mírně zašlým povrchem nebo stylové a moderní – všechno je možné, ale nikoliv nutné, protože šálky na kávu jsou pro každého z nás něco docela jedinečného!