Sada talířů

Sada talířů

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Sada talířů Rádce Westwing

Ať je to klidná snídaně nebo stylová hostina, ke každému jídlu prostě patří talíř. Se sadou talířů na to ale vždy vyzrajete. Jsou ve všech tvarech, barvách a designu, takže pro každý vkus a pro každý styl se něco najde. Výběr je prakticky neomezený, můžete si vybrat sadu talířů v módních, tlumených nebo naopak pestrých barvách, nebo klasické nádobí s jemným vzorkem.

Váš exkluzivní shopping club Westwing nabízí širokou škálu vysoce kvalitního designového nábytku a doplňků se slevami až 70 %. Každý týden spouštíme denně tématické kampaně vybrané našimi stylisty a paní Deliou Fischerovou, spoluzakladatelkou a výkonnou ředitelkou společnosti Westwing. Proto u nás budete pravidelně nacházet velký výběr praktických kuchyňských doplňků, jako jsou například vícedílné jídelní servisy, talířové sady nebo sady nožů. Designové tipy a nápady našich odborníků k nejnovějším tématům a stylům pak krásně zkompletují naši neodolatelnou nabídku.

Sada talířů: neomezený výběr

Dnešní kuchyňské sady jsou obvykle vyrobeny z porcelánu, kameniny, plastu nebo skla a používají se již po staletí. V dávných dobách byly často vyrobené ze dřeva, později se v aristokratických kruzích objevil i cín.

Dnes se nejčastěji kupují celé soupravy nebo servisy, protože mají jednotný tvar a barvu. Původně mívali servisy obvykle jen příslušníci vyšších vrstev a používali je při slavnostních příležitostech. S rozvojem průmyslu si talířové sady oblíbila i běžná střední třída a brzy si našly cestu do každé domácnosti.

V současné době jsou k mání talířové sady v mnoha tvarech a barvách a návrháři a výrobci se v barvě a designu často řídí nejnovějšími trendy.

Nenápadné a přesto účinné: sada talířů

Sada talířů nemusí být pořád jen bílá. Existuje mnoho skvělých tvarů a talířů v jasných a zářivých barvách. Ať už s klasickým dekorem v modré nebo s moderní urbanistickou grafikou, sada talířů s pěkným designem zhodnotí každou tabuli a určuje tak nový trend.

Zvláště pěkné je, zkombinujete-li dvě sady talířů v různých barvách, nebo si vyberete jednu sadu, kde můžete jednotlivé kusy kombinovat podle chuti a nálady. Tak se u stolu určitě nebudete nudit!

Prohlédněte si náš velký výběr a pro svůj perfektně prostřený stůl si vyberte ideální sadu talířů za nízkou cenu, například od Villeroy & Boch!

Sada talířů: správný talíř pro každého a pro každé jídlo

Sady talířů se liší nejen materiálem, jako je porcelán nebo kamenina, a designem, ale také provedením. I tady se můžete probírat rozmanitým výběrem a najít si vhodnou sadu talířů. V zásadě existuje u talířových sad speciální provedení, podle nějž se vyrábějí talíře podle konkrétního účelu a tématu. Sada talířů bývá obvykle součástí kompletního servisu, který je připraven pro jakoukoliv příležitost. Takže si můžete například vybrat z následujících sad nádobí:

  • Jídelní servis: Jídelní servis, na rozdíl od jiných servisů nezahrnuje žádné hrnky, ale jen různé sady talířů. Takže obsahuje mělké talíře, polévkové talíře, dezertní a salátové talíře.
  • Kávový servis: Kávový servis se obvykle skládá ze šálků na kávu, konvice na kávu a také sady talířků jako podšálků a samozřejmě dezertních talířů.
  • Kombinovaný servis: Kombinovaný servis se vyznačuje mnoha různými kusy. Takže kombinovaný servis se může skládat z čajového a kávového servisu a k tomu náleží šálky na kávu, na čaj, kávová a čajová konvice, ohřívadlo čajové konvice, sada talířů z podšálků a dezertních talířů, cukřenka a konvička na mléko. Velmi oblíbená je také kombinace kávového servisu a jídelního servisu, protože zahrnuje všechny kousky, které můžete potřebovat.

Sady talířů lze zakoupit i mimo rámec jednotlivých servisů nebo jen k doplnění nádobí, které již máme doma. Obzvláště oblíbené jsou sady talířů na speciální pokrmy, jako jsou těstoviny, talíře na chléb nebo na ryby.

Podle vlastního vkusu si můžete namalovat vlastní sadu talířů. S barvami na porcelán to bude hračka. Okraj talíře můžete ozdobit motivy a ornamenty, které se vám líbí. Talíře můžete také označit jmény členů rodiny, takže každý pak má v sadě talířů svůj osobní talíř.

Doplňte si sadou talířů z Westwing vybavení své domácnosti!

Nadcházející kampaně