Růžové závěsy

Růžové závěsy

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Růžové závěsy Rádce Westwing

Jistě tu představu znáte: princeznovský pokoj, růžové závěsy na oknech i jako nebesa nad postelí, ideálně ještě v kombinaci s flitry a třpytkami.. Trochu kýčovité, že? A jak je to teď? Růžovou máte pořád v lásce, ale kýč už tolik ne. Líbí se vám spíše jemný, křehký romantický styl, se kterým si růžová skvěle rozumí. Holčičí sen dospěl a teď je ideální chvíle pro jeho realizaci.  

Sháníte růžové (nebo i jinak barevné) závěsy?

Není nic jednoduššího než je pořídit online. Prozkoumejte důkladně naši nabídku a vyberte si to, co k vašemu stylu ladí nejlépe. Westwing nabízí velký výběr z fantastických rolet, záclon a závěsů (60 – 180 cm). On-line Shopping Club denně nabízí tematické kampaně a slevy (až – 70%) a máme také velký výběr nábytku a bytových doplňků. Nechte se inspirovat! Přejeme vám hodně zábavy při průzkumech a nákupech!

Růžové závěsy – milujeme Girly Look!

Pokoj ála Girly Look bez růžových závěsů?! Tahle barva je pro tenhle styl naprosto klíčová. Růžová má navíc blahodárný vliv na lidskou psychiku: uklidňuje, zlepšuje náladu, vyvolává radost a také ponouká ke snění. Růžové závěsy na oknech dělají život jednoduše hezčím. Díky této jemné barvě se budete doma cítit jako princezna – a nejen jako. Doma budete princeznou, protože kde jinde než ve vlastním domově by si měl člověk dělat co chce! Vytvořte si přesně takovou romantickou atmosféru, o jaké jste vždy snily. A protože celek tvoří detaily, nesmíme na ně zapomenout. Nás napadají něžné ilustrace v rámečcích na stěnách, velké bílé a světlounce růžové polštáře a huňaté koberce. A co napadá vás?

Růžové závěsy? Nejen Girly Look!

Starorůžová barva není synonymem jen pro Girly Look a dětský pokoj. Vyjímá se ve všech pokojích a patří mezi prvky, které rychle upoutají pozornost. Starorůžové nebo růžové závěsy v kombinaci s béžovo-šedou nebo našedlou vypadají naprosto božsky. I zástupce silnějšího pohlaví pak uzná, že růžová není jenom růžová. Luxusní detail, který celý pokoj pozvedne na vyšší úroveň, je doplněk ve stejné růžové barvě, jakou mají závěsy. Co třeba pivoňky nebo jiné květiny s podobnou barvou? Naaranžované v bílé porcelánové váze na stole? Za nás jednička s hvězdičkou!