Rozkládací pohovka

Rozkládací pohovka

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Rozkládací pohovka Rádce Westwing

Už několik let vládne trend rozkládacích pohovek Boxspring. Nejenže mají pěkný design, ale jsou i praktické, je to gauč a postel 2v1! Přes den je to pohovka, v noci se pak z ní může stát postel nejen pro hosty. Další velkou výhodou je, že tyto gauče v sobě ukrávají dostatek úložného prostoru na lůžkoviny. To vše z tohoto kusu nábytku tvoří ideálního praktickéího pomocníka do malých bytů.

Pokud bojujete s nedostatkem místa v bytě, u nás na Westwing najdete řešení v podobě pohovky Boxspring, můžete vybírat ze spousty druhů. Jsme nákupní klub, který se točí okolo nábytku a interiérového designu celkově. Inspiraci najdete jak v kampaních, které přidáváme denně, tak i v našem specializovaném magazínu. Pokud nechcete propásnout žádné novinky, přihlaste se k odběru newsletteru!

Rozkládací pohovka: sladké sny zaručeny

Rozkládací pohovka byla navržena jako multifunkční nábytek, který má několik funkcí. Když se přepne do té spací, stane se z ní lůžko, na kterém se pohodlně vyspí dva lidi. Její součástí jsou i odnímatelné polštáře. Navíc také poskytuje dostatečnou podporu při spánku a cirkulaci vzduchu pro příjemný spánek.

Rozkládací pohovka: provedení

Jako ostatní nábytek i tyto pohovky jsou vyráběny z různých materiálů, jako strukturované tkaniny, mikrovlákna, koženky nebo jejich kombinace.

  • Výška sedačky mezi 44 a 50 cm, celková výška okolo 100 cm
  • Plocha lůžka je 160x200cm, což je standardní rozměr manželské postele.
  • Matrace bývá pak z paměťové pěny pro maximální pohodlí.

Prostorově úsporná sedačka

Rozkládací pohovka slouží zejména mladým lidem, kteří žijí naplno a nechtějí příliš dělat kompromisy. Může to být ale i elegantní doplněk v pokoji pro hosty. Možností využití je spousta! Vybírejte podle svého životního i druhu interiéru. Bude se hodit ke skandinávskému, minimalistickému stylu, ale i jako designový prvek na pomezí různých stylů. Zejména eklektický nebo boho jí budou také dobře sedět.

Styling s polštářky

  • Námořnický: Polštářky s modrobílými pruhy
  • Dívčí: Polštářky v pastelových barvách, motivy kotev nebo červenobílými pruhy
  • Venkovský: Květinové a jiné přírodní vzory
  • Vintage: Starorůžová