Rozkládací pohovka boxspring

Rozkládací pohovka boxspring

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Rozkládací pohovka boxspring Rádce Westwing

Většina z nás nostalgicky vzpomíná na doby studií a malé studentské byty, kde se žilo na nejmenším prostoru, pracovalo a slavilo. Záchranářem v případě nouze o prostor byla mnohokrát rozkládací pohovka, která v noci fungovala jako pohodové místo ke spánku a přes den nebo večer jako místo k sezení pro přátele a spolužáky. S ukončením studentského života a se startem pravidelného pracovního života byl tento dobrý kus vyměněn za povedenou rozkládací pohovku boxspring.

Westwing leží váš spánek na srdci – proto pravidelně nabízíme naše kampaně týkající se postelí, díky kterým vás vybavíme high-end rozkládacími pohovkami, jemným prádlem a množstvím dalšího zboží. Šarmantní a jednoduché řešení pro spontánní hosty, kteří chtějí přenocovat, stojí na žebříčku Westwing Ranking v oblasti Home & Living zcela nahoře. Spojí se tak totiž pěkně funkčnost a forma. Ať už jako součást vybavení obývacího pokoje nebo jako variabilní kus nábytku v pokoji pro hosty– rozkládací pohovka je prvek, který obohatí každý interiér, a proto by neměl chybět v žádné domácnosti!

Rozkládací pohovka – od reprezentativního nábytku k flexibilnímu všeumělu

Pod pojmem boxspring si většinou představíme postel, ale ve skutečnosti může jít i pohovku, lépe řečeno to může být rozkládací pohovka boxspring – flexibilní všestranný talent, který se přizpůsobí našim požadavkům a životním situacím. Vždy tomu tak ale nebylo – dlouhou dobu si nemohl nikdo představit doma rozkládací pohovku, protože tento polstrovaný nábytek sloužil reprezentativním účelům a byl příliš velký, objemný a nepohyblivý. Se změnou životního stylu na všední den, kdy je vše rychlejší a flexibilnější, se změnila i role pohovky.

Rozkládací pohovka poskytuje nocleh spontánním hostům, kteří chtějí přenocovat a je elegantním řešením pro byty s malým prostorem, které jsou v současné době velmi oblíbené. To ale neznamená, že rozkládací pohovka nemůže být stylová – nyní již mnozí výrobci ve svém sortimentu nabízejí rozkládací pohovku, která vypadá podobně jako standardní modely a stylově a elegantně zapadá do zbývajícího interiéru.

Rozkládací pohovka – výhody na první pohled

  • Flexibilita: rozkládací pohovka se nechá na rozdíl od sedacího nábytku rychle změnit na místo ke spaní pro spontánní hosty.
  • Šetří místo: malé byty při zařizování představují výzvu – rozkládací pohovka slouží během dne na sezení a v noci jako postel.
  • Funkčnost a estetika: nepraktický kousek místo elegantního polstrovaného nábytku? To se u moderní rozkládací pohovky nestane, protože krásně zapadá do zařízení obývacího pokoje jako skutečná pohovka.

Rozkládací pohovka boxspring v pokoji pro hosty

Mít v domě pokoj pro hosty je neuvěřitelně praktické. Přátelé, známí a příbuzní nemusejí kvůli své návštěvě hledat hotel nebo jiné ubytování, ale mohou se ubytovat přímo v domě. Tak je možno si užít společný čas mnohem lépe při společné snídani nebo večerní skleničce vína. Pokoj pro hosty může být smysluplně využit jako prádelna, pokud v domě právě není žádná návštěva. Aby toto bylo možné, byla by v cestě velká postel. Mnohem lepším řešením se proto zdá být rozkládací pohovka. Kus nábytku také známý jako rozkládací gauč může být rychle a jednoduše rozložen a složen a nabízí hostům přesně tolik komfortu jako hotelová postel.

Jako gauč se může využít rozkládací pohovka k odložení prádla na žehlení nebo ke krátkému odpočinku mezi domácími pracemi a s pohovkou na spaní (rozkládací). Jednoduše se může prostor během několika minut proměnit v pěkný pokoj pro hosty. S extra skříní nebo velkou komodou, kde může být perfektně uloženo žehlící prkno a ložní prádlo, kam ale také budou mít hosté možnost, při delším pobytu, uložit své věci. Ve zcela rozdílném designu se může stát rozkládací pohovka zajímavým barevným prvkem, nebo může být v decentní a elegantní podobě (v bílé nebo šedé).

Rozkládací pohovka boxspring v obývacím pokoji

Kdo nemá ten luxus – extra pokoje pro hosty – může využít rozkládací pohovku v obývacím pokoji, který bez problémů poslouží jako dočasný pokoj pro hosty. Díky lehce přemístitelnému konferenčnímu stolku se může pohovka najednou stát pohodlnou a svůdnou postelí pro hosty. Pro příjemný večer s přáteli je možno získat více místa tím, že pohovku rozložíte. Buďte vždy flexibilně a kdykoliv připraveni na hosty a návštěvu pomocí rozkládací pohovky! Nikdo pak nemusí po veselém večeru podnikat žádnou dlouhou cestu domů autem, ale může si jednoduše odpočinout na rozkládací pohovce.