Retro pohovka

Retro pohovka

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Retro pohovka Rádce Westwing

Každý dům i byt musí mít pohodlnou a zároveň praktickou pohovku. Je velmi důležité zvolit takový kousek, aby vám celá léta sloužil věrně a účelně.  Co takhle zkusit retro pohovku ve zbrusu novém komfortním provedení. Její barevné kombinace, perfektní design a styl obzvláštní atmosféru vašich obydlí.

Ve Westwing jsou odborníci, kteří nepřetržitě pro vás hledají ty nejlepší kousky kvalitního nábytku. To je důvod pro to, abyste se nechali inspirovat našimi tematickými prodeji v dostupném katalogu se stylovým německým nábytkem. Udělejte svůj domov unikátním místem pro jedinečné bytí. Vyberte si nový styl interiéru a budete překvapeni výsledkem.

Objevte retro sedací soupravy

Je jen na vás zda vyhraje nádherně pastelově modré, nebo honosné lakované červené provedení. Retro pohovka připomíná odlišné éry módy. Vyberte si svůj styl a pak už jen přizpůsobte ostatní vybavení, jako jsou židle, stoličky. Retro je nyní v módě. Probouzí v nás jedinečné vzpomínky, zahalené však do nového moderního tónu. Zde naleznete mnoho tipů na výběr retro pohovky:

Vintage: Inspirováno rokem 1920. Vintige styl dá vaší pohovce šik. Retro pohovka se dřevěnýma nohama a pevnými položky nás zavedou zpět do časů dob krátkých účesů a rozevlátého stylu oblékání.

Sladká šedesátá léta: Dotek pastelů. Kdo by nechtěl okusit lehké barevné tóny roku 1960? Dochází k propojení nábytku i textilií. Je tu čas na hrubou vlnu nebo i jemné krytí. Existuje mnoho variant s velkými kontrasty bílé a barevné plochy, které jsou umístěny na retro pohovce.

Sedmdesátá léta: Barevná sprcha. Květiny na tapetách, všechny barevné odstíny zelené, oranžové nebo žluté. Ocitneme se ve světě, kde vládnou dlouhé rozpuštěné vlasy a květinové věnce, zvonové kalhoty a kulaté brýle. Retro styl vás přenese zpět do minulých dob a vnese do vašeho domova nezapomenutelný nádech.

Retro pohovka: materiály

Krásné barevné retro pohovky jsou vyrobené z pravých materiálů jako:

vlna

len

kůže

koženka

V závislosti na věku a stylu můžete pro svoji pohovku vybrat i kůži. Retro si libuje v různorodosti- vyzkoušejte ho!