Předložky z hovězí kůže

Předložky z hovězí kůže

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Předložky z hovězí kůže Rádce Westwing

Pro tuto zimu jsou velkým tématem interiérové trendy chat. Nejen proto, že tento styl přináší do vaší domácnosti nenapodobitelně příjemnou atmosféru, ale také proto, že může dohromady míchat různé velkolepé stylové prvky. Nikdy však nechybí předložka z hovězí kůže, která se hodí jak k útulnému rustikálnímu venkovskému stylu, tak i k perfektnímu, ale jemnému skandinávskému stylu. Dokonce i smyslně barevný Boho styl je ideálním základem pro předložky z hovězí kůže.

Předložky z hovězí kůže dokonale ladí se dřevem a dalšími přírodními materiály a pocit hebkosti se zvyšuje, pokud k nim přidáte spoustu polštářů a kožešinových přikrývek. Podle vašeho dalšího zařízení můžete zvolit buď tmavou, bílo-hnědou nebo bílou předložku z hovězí kůže, která zvýrazní osobitost vašeho zařízení a harmonicky zapadne do příslušného celku.

Předložky z hovězí kůže ‒ péče a možnosti

Předložka z hovězí kůže na vaší podlaze je skutečnou pastvou pro oči. Aby to tak zůstalo, měli byste tento kousek pečlivě udržovat. Časté větrání a pravidelné otáčení hovězí kůže jsou jednoduché, ale účinné prostředky: kobereček z hovězí kůže tak zůstane čistý a tvar není poničen zlomy nebo ohyby. Vysávání a vyklepávání po směru srsti zabraňuje hromadění prachu, a když se přeci jen někdy více zašpiní, použijeme (důkladně vyždímanou) houbu a jemné mýdlo nebo v nejhorším případě vyhledáme odbornou pomoc.

Ani tomu, kdo nechce pravou kůži, nemusí kobereček z hovězí kůže doma chybět. Existují i umělé kožešiny, které jsou k nerozeznání od těch pravých.

Atmosféru jako v horské chatě, pohodlí a styl ‒ to vše kombinuje předložka z hovězí kůže ve vaší domácnosti. A pokud budete respektovat nejdůležitější zásady jeho ošetřování, budete mít ze svého bytového doplňku radost velmi dlouho.

Předložky z hovězí kůže v jídelně

Protože se předložka z hovězí kůže dobře a snadno čistí, hodí se ideálně pod jídelní stůl. V černé, hnědé, šedé nebo béžovo-bílé vás snadno nadchne svými přírodními vzory, ale stejně tak dobře se bude vyjímat jako patchworkový kobereček na podlaze v jídelně. Kůže je také příjemně teplá na nohy a vysoká kvalita slibuje dlouhou životnost tohoto koberečku. Světlé sedačce a světlému stolu v jídelně dodá kobereček z hovězí kůže nádherný skandinávský vzhled.