Postele 200 x 220

Postele 200 x 220

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Postele 200 x 220 Rádce Westwing

Tak odlišné jako my samy, jsou nároky na naše místo na spaní: Z tohoto důvodu existují postele v různých rozměrech a provedeních, které se liší velikostí a prostorové podoby ložnice, ale také individuálními osobními faktory, jako je velikost těla nebo spacími návyky. Zvláště vysocí lidé si uvědomují komfort při spaní díky nadměrným postelím 200 x 220 cm, obzvláště pro malé pokoje s vysokými stropy, jsou vysoké postele dobrou volbou.

Nadměrné postele (200 x 220 cm) jsou dostupné v mnoha variantách, od moderních postelí s pružinovou matrací až po tolik milované venkovské postele, pro nostalgiky a romantiky. Chcete-li postel, která vám díky několika centimetrům navíc nabízí větší komfort a tím i zlepšení kvality spánku, pak byste se měli určitě podívat na nadrozměrné postele 200 x 220 cm. Westwing Vám dává mnoho cenných tipů na téma spánku a nákupu postelí, takže se můžete těšit na sladké sny!

Přesvědčte se o nadměrné délce: postele 200 x 220 cm

Vysocí lidé mohou podkládat mnoho otázek – a mají k tomu plné právo, protože ten, kdo je díky své výšce, v pravém slova smyslu, s normální postelí na hranici svých možností, je pro něj nadrozměrná postel 200 x 220 cm nejen lepší, ale především komfortnější. Mimořádně dlouhé postele (200 x 220 cm), jsou ideální pro lidi s výškou přes 180 cm, protože poskytují 20 cm navíc pro Vaše nohy, na rozdíl od běžných postelí s délkou 200 cm.

Zvláště dlouhé postele 200 x 220 cm, zabraňují například tomu, že nohy spáče, v noci přesahují přes okraj postele nebo matrace. Že to není moc příjemné, uznávají i menší lidé, kteří se umí vcítit do tohoto problému. Také postele s pevným čelem u nohou shledávají velcí lidé nepříjemné, protože často automaticky během spánku spouštíte nohy dolů. Samozřejmě, že existují i zvláště dlouhé postele 200 x 220 cm, které mají pevné čelo u nohou – ale rozhodující je o 20 cm více než u „normální délky“ postele.

Různé varianty dvoulůžek od mini až po maxi

Dvoulůžka, stejně jako matrace a rošty, jsou k dispozici v mnoha různých velikostech, takže si každý může vybrat postel na základě individuálních požadavků a preferencí. Nejmenší manželská postel je takzvané královnino lůžko o rozměrech 140 x 200 cm. Nejběžnější variantou dvojlůžka jsou francouzské postele s matrací o rozměru 160 x 200 cm a královská velikost postele 180 x 200 nebo 200 x 200 cm. Často bývají tato lůžka vybavena dvěma jednotlivými matracemi, ale také tzv. Grand Lit s matrací.

Dvojlůžka s extra dlouhou plochou na spaní jsou obecně v obchodech označována jako speciální nebo extra dlouhé postele 200 x 220 cm. Pro ně, stejně jako pro všechny ostatní tvary lůžek, jsou dostupné vhodné lůžkoviny, jako jsou matrace, prostěradla, přikrývky a polštáře. V závislosti na výrobě a materiálech jsou k dispozici u všech typů postelí, ale především u nadměrných postelí 200 x 220 cm, které jsou často vyráběny na míru, široká cenová rozpětí. Váš kvalitní spánek, obzvláště pokud jste vysocí a nevejdete se na každé lůžko, stojí za to cenu. Informujte se ještě před nákupem postele a porovnejte různá lůžka a vyberte si favorita, pro Váš pro dobrý spánek.

Nadcházející kampaně