Postele 100 × 200

Postele 100 × 200

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Postele 100 × 200 Rádce Westwing

Nikde se nespí tak dobře, jako v posteli. Rozměr 100 x 200 cm je neobvyklý, ale toto lůžko je o deset centimetrů širší a má několik výhod oproti klasickým lůžkům. Ve spojení s krásným ložním prádlem, dobrým polštářem a vynikající matrací, to vše udělá spánek komfortní záležitostí a ještě kdykoliv během dne, podpoří potřebný čas pro regeneraci. V této posteli nespíte jako princezna na hrášku, ale jako v zemi hojnosti!

Pro Westwing stojí ve středu zájmu a je důležité Vaše pohoda v krásném bydlení. Odpolední zdřímnutí na krásné rozkládací pohovce, nebo alespoň na posteli 100 x 200 musí být útulné a mělo by být vždy opravdu relaxační. Proto existuje v magazínu Westwing a denních tematických slevách, vždy krásné inspirace pro velké postele pro novou ložnici. Zkuste, stojí za to!

Neobvyklé a pohodlné: Postele 100 × 200

Existuje nábytek, který člověk umí ocenit – totéž platí pro postele 100 x 200 cm, zvláště když horké letní noci jsou zpět, těšíme se trochu více ze vzduchu v místnosti. Kdo má tedy trochu více místa může si dopřát postele 100 × 200.

Ale nejen v létě, je hezké mít trochu více prostoru.  Postele, které umožňují i dospělákům vysoké pohodlí při spaní – například postele 100 x 200 – jsou malá komfortní umělecká díla. Nepotřebujete více prostoru, než u postelí standardních rozměrů a je možné je umístit i v malých místnostech. S pasujícím roštem můžete vykouzlit Vaše osobní komfortní spaní.

Postele v rozměru 100 x 200 jsou ideální pro mnoho malých místností, jako například:

  • Studentský pokoj
  • Pokoj pro hosty
  • Prázdninové byty
  • Dětské pokoje

A pro pokoje pro hosty platí: Koho často navštěvuje rodina, ten nabízí postelí 100 x 200 cm také dvě místa na spaní pro děti.

Postele 100 × 200: styl

Aby postel dobře zapadla do ložnice, měl by styl být v harmonii s prostředím – člověk může sám najít krásnou postel. Ať už je to celo dřevěná nebo lakovaná kovová postel, je tu něco pro každý vkus odpovídající postel 100 x 200.

  • Venkovský: nábytek z masivu dá pokojům útulnou atmosféru a nadčasový vzhled. Klasický styl nejen do ložnice. Populární jsou postele 100 × 200 z borovice či buku.
  • Skandinávský: Světle a vzdušně přichází do ložnice Nordický vzhled. Dominantou je bílá barva jako nátěr na nábytku a také jako základní barva pro textil. Také postel 100 x 200 by mělo zůstat věrné této barvě a pohybovat se v bílém rouchu.
  • Retro: Líbí se ti to barevné a futuristické? Honosný retro styl se může objevovat v ložnici a vypadat útulně. Měla by, však být vybrána převládající barva, při které se pohledem na ní nevysílíme. Pak jsou zaručeny sladké sny. Postele 100 x 200 mohou být kulaté, oválné nebo dokonce osmihranné a malované ve všech barvách. Je to styl pro toho, kdo rád experimentuje!

Postele a rošty, které do sebe dobře zapadají, pak zajistí pohodlný spánek. A také u postele platí: krásný nábytek může vykouzlit krásnou atmosféru, bez ohledu na to, za jakou cenu. Postel 100 x 200 doplněná perfektní matrací se postará o Vaší regeneraci a také nabízí pohodlné sezení. Bez ohledu na to, zda postel v rozměru 100 x 200 cm s odpovídajícími matrace ozdobí ložnici, nabízí především extra komfort.