Polštář 50×50

Polštář 50×50

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Polštář 50×50 Rádce Westwing

Jediné, co chcete po náročném dni v práci, nebo když prožijete opravdu nabitý den s dětmi, je relaxovat. Možná vás napadlo dát si horkou koupel s voňavou pěnou, a pak se schoulit na pohovce se sklenkou vína. Díky polštáři 50x50 se v takovou chvíli budete cítit ještě pohodlněji. Polštář 50x50 můžete použít i v posteli a doplnit nebo nahradit jím váš polštář, abyste si mohli pohodlně podepřít hlavu.

Prožijte každý den s krásnými doplňky od Westwing, prvního exkluzivního nákupního klubu s nábytkem a bytovými doplňky, a zkrášlete si svůj byt nebo dům podle svého vkusu, třeba právě se stylovým a elegantním polštářem 50x50. Obohaťte svůj život o nové zážitky. Nechte se díky našemu časopisu Westwing inspirovat tipy od designérů a umělců z celého světa. Najdete v něm také tipy, „jak na to“ a zjistíte, že si můžete vytvořit atraktivní životní prostředí sami.

Polštář 50×50: Styl a pohodlí

Pouze velké kusy nábytku, jakými je postel nebo pohovka, z místnosti nedokážou udělat pohodlné a útulné místo. Bez správné dekorace nám většinou „něco“ chybí a necítíme se úplně jako doma. Polštář 50×50 se stylovým povlakem obohatí a zútulní každou místnost, od obývacího pokoje, přes ložici, až po kuchyň.

Od nedbalé elegance až k dívčímu romantismu, s nejrůznějšími povlaky bude polštář 50×50 stylově dotvářet váš interiér, pokaždé jinak, vždy podle vašeho vkusu. Zkrášlete svůj gauč elegantními povlaky s grafickými vzory v černé, bílé a šedé. Nebo máte radši pastelové barvy a květinové vzory? Etnického vzhledu dosáhnete s povlaky na polštář 50×50 v teplých barvách, jako je červená, žlutá a další zemité tóny.

Polštář 50×50: DIY

Díky polštáři 50×50 můžete být také aktivní a kreativní a navrhnout si dekorace do ložnice nebo do obývacího pokoje. Vyrobte si svůj polštář 50×50, ušijte na každý z polštářů originální povlak a každý kus bude jedinečný. Jednoduchý a symetrický tvar polštáře 50×50 z něj dělá ideální projekt nejen pro začátečníky. Máte už vybranou látku? Opatřete si ještě ozdobnou pásku, vyzbrojte se jehlou a nití a můžete začít. Máte-li po ruce šicí stroj, všechno vám půjde ještě snadněji. Vaší představivosti nebou kladeny žádné meze, k vyzdobení svého polštáře 50×50 můžete využít: umělé kožešiny, hedvábí, vlnu nebo i balvnu. Vyberte přesně to, co nejlépe vyhovuje vašemu osobnímu stylu.

Polštář: 50×50 cm čistého stylu

Dekorativní polštáře jsou perfektním doplňkem každé postele a pohovky. Vhodnou kombinací polštářů důmyslně umístěných v jednotlivých místnostech vašeho domova můžete dodat celému prostoru určitý styl nebo snadno zdůraznit místa určená k sezení. Krom toho, tyto polštáře jsou mimořádně pohodlné. Polštáře (50×50 a 40×40, to jsou často používané velikosti) a povlaky na polštáře můžete vybírat ze široké škály stylu, designu, barev a vzorů, které lze báječně kombinovat. Povlaky nebo návleky na polštáře můžou snadno vdechnou nový život vašemu obývacímu pokoji a změnit styl vašeho bydlení bez velkých finančních nákladů.

Vyberte si polštář 50×50 přesně podle svého stylu:

Venkovský styl: Světlé barvy, jako je bílá nebo béžová, se k venkovskému stylu skvěle hodí. Spojí-li se s neobvyklými materiály, jakými jsou například povlaky ze lněné látky, výborně doplní útulné a stylové prostředí, zejména ve spojení s dřevěným nábytkem a květinovými vzory, které se k polštáři 50×50 perfektně hodí.

Dívčí styl: Dívčí styl může být trochu hravější. Světlejší pastelové barvy, ale i tmavě růžová, vzory, jako jsou srdíčka, květiny a korunky, dodají polštářům 50×50 dívčí šarm. Součástí všeho můžou být i vkusně umístěná tučně vytištěná motta nebo nejrůznější dekorace na okrajích polštářů.

Moderní styl: Polštáře 50×50 v moderním stylu jsou velmi přímočaré a jednoduše zdobené. Barvy jako černá, šedá a bílá díky jasným strukturám a kombinací různých velikostí polštářů obohatí vzhled interiéru. Náš tip: v této kombinaci skvěle funguje bílý kožený polštářek.

Ať už se jedná o značkový povlak na polštář, ten, který jste si sami vyrobili, nebo výhodně koupili v obchůdku za rohem – polštář 50×50 vás vždy překvapí krásným designem. Pohodlné bydlení nemusí být spojeno s vysokou cenou, ale daleko spíš se správnou kombinací jednotlivých kusů nábytku a dekorací, které vytvoří útulný vysledek. A doma se tak budete cítit opravdu dobře!