Polštář 50 × 70

Polštář 50 × 70

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Polštář 50 × 70 Rádce Westwing

Znáte to také? Ležíte ve večerních hodinách ve své velké posteli, v nejvyšším stupni komfortu a luxusu, ale prostě klid ne a ne přijít. Vaše hlava není ve správné poloze, nebo Vás bolí krk. Tomu je díky „polštáři 50 × 70“ konec. To je ideální velikost pro polštář a v případě potřeby použijete jednoduše několik polštářů o rozměrech 50x70 cm, nebo můžete kombinovat s polštáři o velikosti 80x80 cm, pro Vaše maximální pohodlí.

Mějte s Westwing, prvním exkluzivním nákupním klubem pro nábytek v Německu, vždy ty nejaktuálnější informace o nejnovějších trendech ze světa interiérového designu. Toho dosáhnete s naším "Westwing magazínem", ve kterém se přiblížíte mezinárodním trendům od designérů a umělců z celého světa. Nechte se inspirovat, jak můžete vytvořit každý prostor stylově a ještě k tomu prakticky. Prohlédněte si naše každodenní, nové, tematické výprodeje a najděte k Vašemu skvělému ložnímu prádlu, ten pravý odpovídající „polštář 50 × 70“.

Objevte polštář 50×70 na Westwing

V závislosti na poloze, ve které nejraději spíte, budete potřebovat jinak pevnou polštářovou výplň ve svém „polštář 50 × 70“. Dokonce i zdravotní faktory, jako je třeba alergie na roztoče, hrajou roli při výběru správné výplně. Nejpoužívanější výplně do „polštářů 50 × 70“, je jeden z těchto materiálů:

  • prachové peří a peří
  • velbloudí srst
  • bavlna
  • ovčí vlna
  • hedvábí
  • kuličková výplň
  • kašmír

Ačkoli peří a velbloudí srst jsou klasikou mezi náplněmi, měli by alergici dát přednost, pro klidný noční spánek, kuličkové výplni nebo jiným syntetickým materiálům. Hedvábí a kašmír jsou zvláště luxusní varianty výplně a kašmír jak je známo, velmi dobře udržuje teplo. Uložte se na „polštář 50 × 70“ s výplní z kašmíru a hedvábí a buďte jako hvězda.

Pohodlné a dekorativní: „polštáře 50 x 70“

V případě, že chcete polštář 50 x 70 použít jako polštář na spaní, je zvláště užitečné, když potah i výplň se dají prát. Samozřejmě, že „polštář 50 × 70“ není jen k tomu, aby poskytoval pohodlí, ale je to také elegantní a dekorativní doplněk do vaší ložnici nebo do obývacího pokoje na pohovku.

Elegantní povlak z nejkvalitnějších materiálů, jako jsou ušlechtilá bavlna nebo elegantní hedvábí jsou opravdovým poutačem pro všechny místnosti. Komplikované a pompézní květinové vzory vypadají velmi luxusně a vyzařují nenapodobitelné kouzlo. Dáváte-li přednost holčičím vzorům, pořiďte si polštáře (50 x 70) v pastelových barvách, doplněné volánky či třásněmi. Zajisté souhlasíte s tím, aby Váš přehoz přes postel nebo rozkládací pohovku a další doplňky v místnosti včetně povlaku na „polštář 50 × 70“, utvářely harmonický obraz.

Polštář 50 x 70 pro Vaší pohovku

Přeci „polštáře 50 × 70“ nebudou zdobit pouze Vaší ložnici. Také v obývacím pokoji může polštář na pohovce, s elegantním povlakem, oživit místnost. Kromě normálního, velkého polštáře na pohovce, který je obvykle barevně sjednocen s pohovkou, zajistí „polštář 50 x 70“ větší barevnou rozmanitost ve vašem obývacím pokoji. V tomto případě se člověk nemusí omezovat rozměry. Při tak velkém výběru velikostí, můžete „polštář 50 × 70“ zkombinovat třeba s velikostí 80 x 80. Takže hned vedle změny barvy, máte také rozmanitost tvarů a velikostí.

Při výběru polštáře pro pohovku, byste neměli kupovat páté přes deváté. Je důležité, abyste měli na paměti barevný koncept, tím bude na konci Vaše pohovka smysluplná. Stejně jako v případě kombinace ložního prádla a polštáře v ložnici, platí to samé také v obývacím pokoji, všechny komponenty musí být vzájemně sladěny. Zejména při výběru polštáře na pohovku, člověk nesmí však nikdy zapomenout, aby vypadal nejen hezky, ale musí být především pohodlný. K čemu je pak super stylový „polštář 50 x 70„, pokud je nepříjemný na kůži.

Zvláště ušlechtilé jsou polštáře s povlakem ze srsti. Jsou to nejen mimořádně měkké a nadýchané, ale také jsou absolutně zlatým hřebem na Vašem gauči. Pro více hravý vzhled si pořiďte polštář s potiskem hvězdy nebo nějakým sloganem. Pro určité vzory jsou k dispozici i odpovídající přikrývky, které dotvářejí celkový krásný obraz a také zajistí, že Vaše nohy na pohovce nebudou nikdy studené.

Pokud chcete vnést nový styl do vašeho obývacího pokoje, můžete stávající „polštář 50 × 70“ opatřit novým potahem. Tak nebudete muset vynaložit peníze na pořízení kompletně nových polštářů za drahé ceny. Koneckonců, kdo ví, jestli se znovu nebudete chtít vrátit k předchozímu stylu Vaší místnosti.