Pohovky ve venkovském stylu

Pohovky ve venkovském stylu

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Pohovky ve venkovském stylu Rádce Westwing

Květinové vzory výrazných barev, nordické kárované vzory v nádherných modrých tónech nebo jen přírodní tkaniny ve vkusné krémové ‒ chcete-li si pořídit typicky venkovskou pohovku, nenechte se svést těmito tvary, barvami a vzory! Užijte si nostalgické pohovky ve venkovském stylu jako na dovolené ve francouzské Provence, anglickém Surrey nebo mrazivém Stockholmu. Každý venkovský interiér povýší sedačka ve venkovském stylu!

Exkluzivní shopping klub nábytku v Německu Westwing hledá stále nové trendy. Tak najdeme pohovku ve venkovském stylu i ve vašem obývacím pokoji a okouzlí vás nádherným country vzhledem. Nechte se inspirovat magazínem Westwing nebo jinými styly v průvodci bydlením online a objevte nový vzhled vašeho domova. Staňte se členem Westwing a využijte naší široké nabídky.

Je jedno, jestli je to francouzské venkovské stavení v lehkém středomořském stylu, skandinávský dům s dánskou útulností nebo britská dům se svou jedinečnou snovou nostalgií ‒ tento vzhled je tak proměnlivý, že vaše sedačka ve venkovském stylu by měla být top in trend! Senzační jednotlivé kusy si vás získají elegantním komfortem a vaše pohovka ve venkovském stylu prozáří vaše obydlí.

Pokud jde o materiál, sázíme na přirozenost a vkusné přírodní tóny. V kombinaci s bílým nábytkem bude vaše pohovka ve venkovském stylu působit klidně, a tím atraktivněji. Tento styl má charakter, protože bez ohledu na to, zda je to dvoj- nebo trojsedačka, rozkládací pohovka nebo velká sedačka, zjistíte, že pohovky a country styl mají mnoho společného. Pokud má vaše sedačka ve stylu country nést designový rukopis, mějte se na pozoru před pestrými vzory nebo květovanými tkaninami. Vsaďte na hnědou! To je zemitý, jemný a také krásně přirozený tón vašeho domova ve venkovském stylu!

Variace a modely: pohovka ve venkovském stylu

Pokud máte rádi venkovský styl, je na čase vybrat typický design pro vaši pohovku venkovského stylu! Protože modelů a variant je nepřeberně, připravili jsme pro vás malý výběr:

  • Gauč ve venkovském stylu jako rozkládací pohovka: Na jemných květinách se odpočívá mnohem lépe! Pohovku ve venkovském stylu určená pro spánek je skvělým doplňkem vašeho obývacího pokoje a vypadá v této souvislosti nejen jako pravé country, ale má také multifunkční duši! To milujeme!
  • Pohovka ve stylu country jako dvoj- nebo trojsedačka: Jestli se rozhodnete pro jednu nebo dvě pohovky, záleží samozřejmě na osobním vkusu a prostoru! Hezké uspořádání dvoumístné a trojmístné pohovky ve venkovském stylu, ať už romantickém nebo klasickém, vnese do vašeho interiéru světlo. Francouzský venkovský styl pro váš domov ‒ je to tak snadné!
  • Gauč ve stylu country jako rohová sedačka: To je prostor pro celou rodinu, když se všichni sejdou na čaj v obývacím pokoji britského venkovského stavení.  S rohovou sedačkou venkovského stylu vám nemůže váš trendy styl a technické vybavení nic pokazit!
  •  Máte rádi černou a šedou a nevíte, jestli jdou tyto barvy s venkovským stylem dohromady? Jednoduše to vyzkoušejte a zkombinujte k nim květinové vzory nebo hravé doplňky, které rozzáří i tmavou pohovku venkovského stylu!

Styl vás změní: když má pohovka venkovský styl

Má to být pohovka ve venkovském stylu maritime s nádechem přímořské atmosféry pohrávající si se zasněným vzhledem romantického venkovského sezení, nebo máte raději klasický, přírodní vzhled sezení ve venkovském stylu? ‒ Říkáme: Styl vás mění, protože dům není jen typicky britský nebo francouzský, ale dá se najít a realizovat mnoho dalších variant! Motivy z námořních cest mohou nahradit jinak typické květinové vzory a přinést do vašeho interiéru trochu námořní atmosféry.

Chcete-li, aby vaše pohovka získala typické kouzlo venkovského stylu, vsaďte přirozeně na klasický nadčasový bílý nábytek, který podtrhne jemný design vašich ozdobných kousků. Decentní konzole a exkluzivní svícen zvýrazní elegantní styl! Pro milovníky romantiky máme samozřejmě také několik tipů: jemně zdobené lampy, hravé bytové doplňky a nádherné vzory s růžemi způsobí, že váš sen o romantickém domově s pohovkou venkovského stylu se stane skutečností! Nechte se inspirovat všestranností venkovského vzhledu a začněte s proměnu svého domova!

Pohovka ve venkovském stylu ‒ vzor

Venkovský styl nemusí být v žádném případě vyveden pouze v jedné barvě. Pohovku ve venkovském stylu (rohová pohovka, sedačka Chesterfield nebo rozkládací pohovka) můžeme doladit vzorovanými polštáři. Ideálně by měly ladit nebo se designem podobat okolním židlím. Obývací pokoj s nábytkem ve stejném venkovském stylu jako pohovka dokonale doladíte přírodními vzory na dekorativních polštářích.

Tyto vzory budou ozdobou vaší pohovky ve venkovském stylu:

  • Gauč ‒ ve venkovském stylu s květinami: velké nebo malé, pestré nebo jednobarevné ‒ květiny se k venkovskému stylu hodí vždy.
  • Pohovka ‒ venkovský styl s listy: drobné lístky na polštářích mohou vyzařovat neuvěřitelné množství elegance a stylu.
  • Gauč ‒ ve venkovském stylu se selskými motivy: právě vlněné polštáře se selskými motivy se dokonale hodí pro doladění venkovského stylu.
  • Pohovka ‒ venkovský styl s potiskem zvířat: vzory zvířecí kůže nebo peří na polštářích perfektně ladí s venkovským stylem. Dokonce i kožešinové polštáře se hodí na gauč venkovského stylu.

Vsaďte na hnědé, šedé, béžové nebo bílé tóny pohovky a kombinujte tyto vskutku decentní barvy s krásnými polštáři ve venkovském stylu, které vám poskytnou ještě více pohodlí.

Pohovka ve venkovském stylu ‒ dřevo

Dřevo je jedním z nosných prvků venkovského stylu. Dodává místnosti typickou rustikální atmosféru a vytváří uvolněné a příjemné prostředí. Příroda má totiž vždy uklidňující účinek na naši mysli. Ať už je to procházka v parku nebo pozorování řeky ‒ v přírodě nacházíme odpočinek a čerpáme nové síly. A tak se k venkovskému stylu výborně hodí nábytek ze dřeva. O pohodlí v obývacím pokoji se postarají pružinové polštáře, které pohovce vdechnou krásně útulnou atmosféru.

Ať už gauč, rohová nebo rozkládací pohovka ‒  sedačku ve venkovském stylu může pozvednout dřevěný rám. V kombinaci s tkaninou v jasných barvách (bílá, krémová nebo světle hnědá či šedá) a dalšími prvky, jako je například konferenční stolek nebo dřevěná komoda, máte hned pocit venkovského obydlí. Zvlášť pěkné jsou také u pohovek venkovského stylu opěrky vyrobené ze dřeva.

Pokud vaše pohovka navzdory venkovskému stylu nemá žádné dřevěné prvky, můžete si harmonický country styl vytvořit ve zbytku prostoru. Dekorace ve formě dřevěných doplňků, jako jsou dřevěné tácky pod sklenice na stole, se pro tento účel hodí dokonale. Kromě toho lze použít oblíbených přírodních vzorů, jako jsou třeba květiny. Zvláště dobře působí také dřevěné obložení stěny v obývacím pokoji.

Zvlášť pokud máte malé děti, jsou pohovky ve venkovském stylu a venkovské dekorace příjemným prostředím pro hru. Vaše dítě je i v obývacím pokoji blíž k přírodě. Výborně se sem také jako dekorace hodí starý dřevěný houpací kůň pro děti a jiné hračky ze dřeva. Nejen že krásně vypadají, ale také přinesou spoustu radosti vašim dětem.

Využijte dřevěných prvků pohovky, venkovského stylu a vhodné výzdoby ve svůj prospěch!

Kombinujte: Jaké jsou možnosti pohovek venkovského stylu

Tento venkovský styl můžete perfektně sladit s požadavky vašeho gauče. Jako materiál pro vaši pohovku ve venkovském stylu, nádherně propustný, přirozený a vhodný zejména na léto, je len. Tato ekologická přírodní tkanina je méně náchylná ke znečištění a bakteriím. Navíc len také nepouští vlákna a má hladký povrch. Elegantní a stylové kombinace nábytku získáte, když svoji pohovku ve venkovském stylu zkombinujete s nádhernými druhy dřeva, jako jsou pinie, borovice nebo teak. Kontrast červeného a hnědého dřeva a pohovky v typicky lněném hávu je naprostým vrcholem vašeho obývacího pokoje. Kdežto komplet bílého venkovského nábytku a vhodné pohovky vytvoří klasický venkovský styl, který prostě musíte mít.

Tlumené barvy a hravé vzory jsou přirozeně také inspirativní pro to, jak vaši pohovku přiblížit venkovskému stylu a přiblížit se vysněnému nebo stávajícímu pojetí místnosti. Takže si pohodlně sedněte a opřete se, protože pohovka venkovského stylu vytvoří nejen nadčasovou eleganci a pohodu, ale přinese také uvolnění a malou špetku nostalgie!