Pohovka v šedé

Pohovka v šedé

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Pohovka v šedé Rádce Westwing

Vaší sedačce bude slušet šedá! A můžete tak změnit váš obývací pokoj v moderní a elegantní oázu, která vám umožní uvolnit se a relaxovat po náročném dni. Pohodlná sedačka je středem obytného prostoru, a to nejen sama o sobě, ale také pro hosty, kteří se všichni na takovou velkou rohovou pohovku vejdou. Gauč v šedé barvě je ideální umělecký kus, protože se dá snadno kombinovat s nábytkem a bytovými doplňky ze všech materiálů a ve všech barvách.

Zde na Westwing si můžete splnit sen o wellness ve svém obývacím pokoj s pohovkou v šedé a denně se můžete inspirovat v nových tematických kampaních. Vzrušující nápady v duchu „jak to udělat“ a stylové domácí návštěvy v časopise Westwing vám umožní vytvořit si nově váš domov například s pohovkou v šedé barvě. Pokud použijete na svůj gauč elegantní šedou, můžete ji doladit celou řadu dekorativních doplňků. Některé inspirace pro interiérový design s pohovkou v šedé barvě najdete na našich webových stránkách!

Vkusné kontrasty nebo elegantní tón v tónu ‒ s pohovkou v šedé barvě si můžete dovolit cokoliv

Když máte pohovku v šedé, můžete v obývacím pokoji použít skvělé kontrasty. Takže světlé dřevo ‒ buď například bíle natřené, nebo přírodní, jako je javor ‒ vytváří nádherný vizuální kontrast k šedému gauči. Také doplňky v zářivých barvách budou s pohovkou v šedé, krémové nebo šeříkové vypadat ještě lépe.  Dejte na pohovku například červené nebo modré polštáře. Šedá spolu s takovými pestrými doplňky vytvoří harmonický a elegantní celek. Vzhledem k tomu, že šedý gauč zajišťuje diskrétní prostředí, bude s touto pohovkou perfektně ladit také nádherně zbarvený konferenční stolek. Šedá v šedé barvě, tedy tón v tónu nebo různé odstíny šedé a také černé umožňují tuto pohovku také důmyslně vyzdobit. Kobereček s grafickým vzorem před šedou pohovkou uvolňuje atmosféru a působí skutečně moderně. Díky množství různých materiálů, jako jsou tkaniny, kůže a imitace kůže, si můžete podle svého vkusu vybrat tu pravou pohovku v šedé a postavit ji do svého obývacího pokoje.

Oblíbeným materiálem pro příjemné posezení je koženka. Vzhledem k syntetické výrobě této látky je k dispozici v celé škále barev. Zatímco žlutou a červenou často používá dynamický styl Boho, tlumené barvy se postarají o klidný a klasický vzhled vaší pohovky. Šedá je mezi barvami koženky také z tohoto důvodu velmi populární, protože je elegantní a útulná! Aby vaše šedá pohovka zůstala dlouho krásná, musíte o ni řádně pečovat. Pro snadné čištění vaší pohovky ‒ šedé, černé nebo bílé ‒ budete potřebovat:

  • Vysavač s nástavcem na čalounění
  • Utěrku z mikrovláken
  • Čisticí prostředek na údržbu koženky

Udržujte a čistěte svůj čalouněný nábytek pravidelně ‒ vaše pohovka ‒ šedá, elegantní a stále moderní ‒ tak bude nadlouho pro vás a vaše nejmilejší tou nejoblíbenější!

Praktické stránky nové pohovky v šedé

Vzhledem k tomu, jste si pro svou pohovku vybrali šedou barvu, získáte vkusnou, uklidňující a elegantní sedačku. Šedá je na půli cesty mezi černou a bílou. Proto má právě šedý gauč eleganci černé a čistotu bílé. Černá a bílá jsou velmi přizpůsobivé barvy. A tak není divu, že šedá pohovka může ladit s mnoha různými styly. Ale může také imponovat ‒ podle provedení ‒ svými praktickými funkcemi. Vyzkoušejte pohovku „v šedé“ i jako postel! Vy nebo vaši hosté tak budou mít pohodlné místo na přenocování!

Pokud hledáte něco zvláštního, nadchnou vás asi pohovky s cvočky nebo kulaté dekorativní polštáře, které prostoru dodají šaramantní tón. Nebo můžete věrni venkovskému stylu ozdobit šedou pohovku květovanými polštáři a barevnými dekami. Tím, že na pohovku použijete šedou jako decentní barvu, otevírají se vám obrovské možnosti interiérového designu!

Pohovka v šedé barvě jako oáza klidu a relaxace

Vykouzlete si vlastní malý oddechový ráj na své pohovce! Šedá barva je pro tento účel ideální, protože má uklidňující účinek. Používejte svoji pohovku ‒ šedou a uklidňující ‒ jako lůžko pro chvilky lenošení. Díky rozkládací funkci můžete pohovku (šedou) ještě zvětšit, takže vám pak poskytne dostatečně pohodlné místo pro zábavný filmový večer s přáteli. Podle libosti můžete svoje obydlí zvětšit ještě o židli nebo útulnou stoličku. Pokud máte pohovku šedou, mohou být doplňky ve stejné barvě, ale také v jiných pestrých barvách.

Přehoz může v obývacím pokoji snadno vytvořit zcela novou atmosféru na vaší šedé a poněkud nenápadné pohovce. Přehozy lze levně pořídit ve všech stylech. A malým zásahem tak můžete rychle dát vašemu obývacímu pokoji nový vzhled. Zkombinujte na své pohovce například pestrobarevné polštáře ve stylu Boho. Šedá může být základem mnoha půvabných stylů! S romantickým přehozem v tlumené růžové s klasickými volánky vnesete do vašeho obývacího pokoje trochu stylu Vintage! Aniž byste změnili zařízení od základu, můžete několika malými triky vytvořit zcela nový styl interiéru ve vašem obývacím pokoji!

Vyberte pro svoji pohovku šedou barvu a vaše pohovka se tak stane nezbytným stylovým partnerem!

Nadcházející kampaně