Pohovka s lenoškou

Pohovka s lenoškou

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Pohovka s lenoškou Rádce Westwing

Chcete mít doma gauč, na kterém můžete pohodlně sedět i ležet zároveň? Pak je pro vás pohovka s lenoškou přesně to, co hledáte. Tato malá rohová sedací souprava je rájem pro vaše záda nohy, i šíji. Navíc poskytuje extra místo na sezení v případě, že k vám přijde velká návštěva. Je ideální ke sledování vašeho oblíbeného seriálu, kdy se posadíte a po dlouhém dni v práci jen hodíte nohy nahoru a odpočíváte.

Každodenní novinky na Westwing vám takovou pohovku s lenoškou rády představí. Westwing pro vás vybírá nejeexkluzivnější nábytek z celého Německa. Nábytek a bytové doplňky řadíme do jednotlivých témat, která jsou vybírána na základě aktuálních trendů, ročního období a vkusu našich odborných stylistů. Zaregistrujte se u nás a dostanete nejnovější informace přímo do vaší e-mailové schránky.

Pohovka s lenoškou je zlatá střední cesta mezi jednoduchými sofa a velikými pohovkami. Pohodlně se vejde i do menších obývacích pokojů. Máte-li tuto pohovku, nemusíte mít ani speciální postel pro hosty.

Pohovky s lenoškou existují v nejrůznějších variantách:

  • Můžete si zvolit, jestli bude lenoška napravo nebo nalevo
  • Co se týče materiálu, záleží jen na tom, jestli jste spíše milovníky kůže, umělé kůže nebo jiné textilie
  • Pohovky se vyrábí v různých barvách, od šedé přes černou až k nejdivočejším pestrým variantám

Kromě toho mají jednotlivé modely i různou výšku nebo hloubku sedadla atd. Někteří výrobci dokonce umožňují stejný model přizpůsobit přímo vašim potřebám. Tak která bude vaše? Výběr je opravdu široký.

Pohovka s lenoškou – klasika mnoha tváří

Víte proč je tato pohovka tak úžasná? Protože se na ni člověk může nejen posadit, ale také pohodlně celý natáhnout. Lenoška je v domácnostech tradičním prvkem už od 19. století. Velké oblibě se těší však i v současnosti, a to hlavně díky spoustě prostoru pro hosty, který nabízí.

Tato pohovka existuje v tolika provedeních, že jsou možnosti výběru téměř nekonečné. Využijte její rozmanitosti a přizpůsobte svůj obývací pokoj tak, abyste se v něm cítili co nejpohodlněji. Černá kožená pohovka vypadá krásně v minimalistickém prostředí, zatímco bílá bude vytvářet příjemnou domácí atmosféru ve venkovském stylu například ve spojení s pěknou tkaninou či plédem.