Plážové skládací židle

Plážové skládací židle

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Plážové skládací židle Rádce Westwing

Chcete se dozvědět více? Objevte našeho průvodce Váš Westwing – průvodce skládacími židlemi. Přivítejte léto s ladícím nábytkem. Zvlášť pokud chcete jet na pláž, k jezeru nebo jen tak do kempu, je dobré mít k dispozici plážovou skládací židli. Tak máte vždy jistotou, že najdete místo k sezení a ještě k tomu zadarmo a s jistotou, že nedojde k roztržení. Existuje mnoho různých modelů v různých barvách a velikostech. Vyberte si tu dokonalou židli.

Chcete pouze relaxovat na pláži se skládací židlí? Pak se podívejte se na Westwing a objevte mnoho krásných věcí. V prvním německém, exkluzivním, nákupním klubu pro nábytek startují každý den spousty tematických slev, unikátních designových produktů, které pro Vás vybrali naši designoví experti. Staňte se členem Westwing ještě dnes a využijte báječné slevy, až 70%, na stylové designové kousky. Zaregistrujte se k odběru newsletteru a nikdy Vám neuniknou novinky k tématům bydlení a dekorací.

Plážové skládací židle: Modely

Chcete relaxovat na pláži, u jezera nebo v kempu, ale nejste ochotni obětovat pohodlí? Pak měli uvažovat o praktické plážové skládací židli. Ta je vyrobena z materiálů, jako je hliník, dřevo nebo kov a je k dispozici ve všech možných provedeních a barvách. Křeslo je obvykle asi 50 cm vysoké a 40 cm široké. Plážové skládací židle jsou speciálně pokryté barevnou tkaninou, která na pláži vytvoří dobrou náladu.

Většina ze skládacích židlí je nastavitelná a může být použita pro sezení nebo ležení. V závislosti na tom, zda máte chuť číst časopis, nebo pokud chcete prostě jen tak ležet, opalovat se a k tomu poslouchat zvuk moře. Plážové lehátko je snadné zejména na přepravu, protože jej lze složit a zabírá málo místa. Vyberte si efektních model, ve kterém můžete odpočívat a cítili pohodlně

Zahradní místnost s plážovou skládací židlí

Chcete mít doma pocit jako na pláži? Pak máme pro vás skvělý nápad. Přeměňte svou zahradu na letní posezení. K tomu budete potřebovat nějaký písek, který rovnoměrně rozdělíte. Pak na to položíte elegantní zahradní nábytek, jako je plážová skládací židle. Doplňte o malé lucerny, barevné ručníky a některé exotické rostliny, jako palmy, aby iluze byl dokonalá.

Gril má na starosti zajistit pohodu. Rychle ještě namíchat nějaké chutné nápoje a párty ve Vašem malém posezení můžete začít. Pozvěte své přátele k relaxaci na plážových skládacích židlích.  To budou ty velké letní noci, na které se jen tak nezapomíná.