Plátěné ubrousky

Plátěné ubrousky

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Plátěné ubrousky Rádce Westwing

Irský autor Wallace Clark označuje plátěné ubrousky jako „aristokraty mezi textiliemi“.  Jsou silné jako ocel a zároveň měkké jako hedvábí. Mají atraktivní vzhled a na irském venkově se s nimi setkáte velmi často. Není proto překvapením, že je již po více než 4000 let upřednostňují lidé s dobrým vkusem. Zvolit jako materiál pro textilní ubrousky právě plátno se doporučuje vzhledem k jejich charakteristickému složení, jakož i pro jejich snadnou údržbu.

Vyzkoušejte namísto papírových ubrousků kvalitní látkové ubrousky – len i bavlna jsou stejně ušlechtilé a trvanlivé a oboje vám budou dělat radost. Jemně tkaná bavlna je velmi oblíbená, plátěné ubrousky však mají šarm sobě vlastní. V našem časopise Westwing vám řekneme mnoho malých tajemství, které vám pomohou na vašem stole vytvořit jedinečný vzhled, který vaši hosté ocení. Plátěné ubrousky totiž mají tu moc vytvořit jedinečnou atmosféru. Pro slavnostní večeři a neformální setkání s přáteli máme také na prodej elegantní nábytek. Podívejte se sami a vyberte si!

Klasika: plátěné ubrousky vhodné pro každou příležitost

Kromě bavlněných ubrousků 50×50 cm jsou velmi oblíbené především jemné damaškové ubrousky s dekorativním tkaným vzorem nebo damaškové ubrousky z žakárové bavlny. Nejpopulárnější z látkových ubrousků jsou ale plátěné ubrousky. Obecně můžeme říci, že ubrousky jsou velmi často poptávaným zbožím v rámci stolního prádla, protože jsou velmi odolné a lidé je mají rádi pro jejich praktičnost a elegantní vzhled.

Níže uvádíme některé z výhod, proč má smysl zvolit na váš stůl látkové ubrousky: Plátěné ubrousky jsou…

  • ….Absorpční, ale zároveň odolné vůči špíně
  • ….Pevné a odolné
  • ….Stabilní, lze je snadno složit a i přesto si zachovají svůj tvar
  • ….K dispozici jsou v různých barvách a designech

Hodí se pro různé příležitosti a to k většině stolních dekorací. U nás naleznete výběr od klasických až po moderní plátěné ubrousky. Záleží jen na vašich přáních a představě o dokonalé jídelní tabuli.

Přineste na stůl styl: látkové ubrousky

Ať už váš stůl ozdobíte vyšívanými obyčejnými bílými nebo naopak výraznými ubrousky s iniciály, zajímavými vzory nebo malovanými kresbami – plátěné ubrousky, stejně jako ty bavlněné, jsou nenáročné na údržbu a vy s nimi docílíte stylově prostřeného stolu. A používejte je každý den. Kvalitní ubrousky nemusíte na stůl pokládat jen při zvláštních příležitostech, dopřejte si každodenní luxus! Díky krásným látkovým ubrouskům se stane běžná večeře něčím výjimečným. A to bez velkých nákladů. Tyto drobné detaily potěší jak vaše hosty, tak vás samotné. Jednoduché látkové ubrousky, lněné ubrousky v jasných barvách nebo ušlechtilé vyšívané ubrousky velmi snadno zkrášlí váš stůl. A nejlepší na tom je, že vzhled vaší tabule můžete neustále měnit podle nálady a příležitosti a kombinovat vše s odpovídajícím doplňky, jako jsou kroužky na ubrousky, květiny a další dekorativní prvky. Vysoce kvalitní ubrousky (zvláště populární jsou ubrousky z tkaniny, protože jsou odolné, snadno se čistí, ale zároveň jsou velmi elegantní na nadčasové) vytvoří jedinečnou atmosféru u vašeho stolu. Společné večeře a obědy budou skutečně něčím nezapomenutelným.