Plastové sklenice

Plastové sklenice

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Plastové sklenice Rádce Westwing

Brýlová skla se již dlouho vyrábějí z plastu, a jsou proto nerozbitná; proč nepoužít stejný princip na nápojové sklo? Zvláště pro ty, kteří rádi navštěvují párty a jsou si vědomi nevyhnutelných hromad střepin na podlaze. Pořádáte-li párty doma, chcete se tomu – a následnému úklidu – vyhnout spíš dopředu, když to je možné. A právě na to se hodí plastové sklenice: i když se rozbijí, je to mnohem bezpečnější než rozbité sklo.

Na Westwing jsou sklenice, ať už pravé nebo plastové, jen jedním z mnoha dostupných produktů pro bydlení. Denně vám přinášíme aktuální kampaně nábytku a dekorací všech typů a stylů s až 70% slevou. Inspirujte se v mnoha informativních článcích o stylech, jako je Boho, Vintage nebo Shabby Chic. Zaregistrujte se zdarma k zákaznickému účtu a budete vždy včas informováni díky pravidelnému newsletteru Westwing.

Plastové sklenice pro větší bezpečnost

Existuje mnoho důvodů, proč se u nápojového skla raději uchýlit k plastu namísto skla. Možná slavíte rádi a často. Nebo máte ještě malé děti, které nemají dokonalou motoriku. Nebo je při chronickém onemocnění obtížné zvedat a pevně udržet předměty denní potřeby. Nebo máte malý byt, a proto musíte být opatrní, i pokud se chcete jen otočit. Takže plastové sklenice mohou život velmi ulehčit. Vyrábějí se většinou nerozbitné, a i když se něco pokazí, podlaha zůstane bez bolestivých střepů. A oblíbené sklenice, na kterých jsme závislí, mohou zůstat ve skříni.

Praktické a pohledné? U plastových sklenic je to možné

Pokud jde o formu a použití, dají se plastové sklenice použít naprosto stejně jako skleněné. Sklenice na víno, koktejlové sklenice, sklenice na vodu, džbánky na pivo – to všechno je k dispozici i v plastu. Vzhledově se sklu podobají tak neuvěřitelně, že musíte přijít hodně blízko, abyste si všimli rozdílu ‒ váš smysl pro estetiku tím nijak neutrpí. Zvláště ušlechtilé plastové sklenice má i Jamie Oliver. Jednorázové plastové kelímky jsou minulostí! Takže můžete hosty obsluhovat ve velkém stylu, aniž byste se museli starat o to, co se bude dít potom. Přesvědčte se sami o setech plastových sklenic na Westwing!