Petrolejové záclony

Petrolejové záclony

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Petrolejové záclony Rádce Westwing

Záclony – ozdoba našich oken – jaké si zvolíme záleží čistě jen na našem vkusu. Vyrábí se z různých materiálů. Můžeme si zvolit  organzu, voál, hladké, síťované nebo vyšívané. Tento dekorativní doplněk zútulňuje náš domov, vytváří pocit harmonie, navozuje příjemnou atmosféru a zajistí dostatek soukromí. Záclony petrolejové barvy poskytují vše v jednom.

Záclony a závěsy pro každé okno

Ať už budete vybírat záclonu na francouzské okno nebo jen na úzké okno v koupelně: na webových stránkách Westwingu, německém eshopu,  najdete záclony vhodné do jakékoliv místnosti! Každý den nabízíme několik jedinečných výrobků za atraktivní ceny. Samozřejmou součástí je nabídka i petrolejových záclon elegantního vzhledu vyrobené z různých druhů materiálů.  Stačí jen rozkliknout odkaz!

Trendy barva sezóny? Petrolejová!

Módní průmysl je nevyzpytatelný, obzvlášť pokud jde o názvy barev. Absolutním jedničkou mezi barvami je v právě probíhající zimní sezóně barva petrolejová. Již samotné označení barvy vypovídá, odkud pochází její název. Petrolejová barva je oblíbená proto, že se dá velmi dobře kombinovat s neutrálními barvami – bílou, šedou, žlutou a barvami zemitých tónů – hnědou, červenou, fialovou a růžovou a samozřejmě i s různými odstíny modré a zelené.

Petrolejové záclony do každé místnosti!

Petrolejová barva je těžko zařaditelná. Někdo v ní vidí víc modré, někomu může připadat více do zelena. V každém případě působí na člověka pozitivně. Modrá je považována za relaxační a zelená barva má harmonické účinky. Proto jsou záclony vhodné do každého pokoje.

  • lze je využít v prostorném obývacím pokoji, kterému dodají útulnost.
  • pracovně zase bude působit jako prvek, který podpoří naši koncetraci.
  • v ložnici navodí uklidňující atmosféru a klidný spánek
  •  milovníci námořního světa si koupelnu mohou ozdobit petrolejovou dekorací, která navodí mosféru přímořského města
  • kuchyni záclony petrolejové barvy vytvoří spolu s doplňky měděné barvy a výrobky ze světlého dřeva harmonické prostředí.

Že si nedokážete ve Vašem bytě představit záclony petrolejové barvy? Nechte se tedy inspirovat skvělými a originálními nápady našich bytových designerů v našem časopise Westwing! Uvidíte, jak skvěle se dá kombinovat nábytek s petrolejovou barvou ať už se jedná o místnost zařízenou v orientálním stylu či klasicky zařízený interiér.