Oválný těstovinový talíř

Oválný těstovinový talíř

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Oválný těstovinový talíř Rádce Westwing

Těstoviny jsou jedním z nejoblíbenějších pokrmů vůbec. Máte je raději s čerstvým bazalkovým pestem nebo lahodnou rajčatovou omáčkou? Ať už tak nebo zcela jinak, nejlépe si je vychutnáte na speciálním talíři určeném právě pro servírování těstovin. A mimochodem, na tomto talíři se také skvěle vyjímají saláty nebo polévky. Nechte si chutnat.

Westwing je vaše brána do světa úchvatného dekoru, stylových doplňků a designového nábytku. Inspirujte se nápady, které pro vás připravili naši odborníci na bytový design a využijte slevy až 70 % na náš exkluzivní sortiment.

etno oválný těstovinový talíř

Oválný těstovinový talíř – praktický a krásný

Normální talíře na těstoviny vás nudí? Pak vyzkoušejte oválný těstovinový talíř. Jedinečný design udělá opravdu hodně. Výborně se hodí zejména během slavnostních příležitostí, nebo když pozvete přátele. Oválný těstovinový talíř se liší od svého kulatého protějšku jen mírně, ale vypadá o něco vznešeněji. Ovál je prostě šik.

Je k dispozici v různých velikostech a barvách. Od klasické bílé až po módní motivy, je tu pro každého něco. Je důležité, že talíře se vejdou do myčky na nádobí. Koneckonců, nechcete umývat všechno pracně ručně. Oválné těstovinové talíře jsou plné krásných vzorů, například od známých výrobců jako je Thomas Rosenthal nebo Villeroy & Boch.

moderní oválný těstovinový talíř

Čím jsou oválné těstovinové talíře tak výjimečné?

Vaříte rádi, ale nechcete připravovat vždy stejné těstoviny? S naší pomocí můžete přinést změnu do Vaší kuchyně a v oválném talíři. Nemusí to být vždy jen špagety Napoli. Jaké to bude, například s ohnivou domácí arrabiatou? Vše, co potřebujete, jsou rajčata, cibule a feferonky. Vše nakrájíme na male kousky a smažíme s troškou oleje, dokud nejsou hotové. Pak vyšleháme na pyré a ochutíme solí a pepřem a podáváme společně s těstovinami v „oválném těstovinový talíři“ Posypeme parmazánem a pak si vychutnejte pravé italské těstoviny. Kdo má rád pálivé, nakrájejte ještě pár feferonek a ozdobte jimi talíř.