Oválný těstovinový talíř

Oválný těstovinový talíř

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Oválný těstovinový talíř Rádce Westwing

Chcete se dozvědět více? Objevte našeho průvodce Tvůj Westwing průvodce oválnými těstovinovými talíři. Těstoviny jsou jedním z nejoblíbenějších pokrmů vůbec. Většina z nás nemá nikdy dost lahodných těstovin s čerstvým bazalkovým pestem, nebo bohatou rajčatovou omáčkou. K tomu, aby těstoviny byly dobře servírovány, budete potřebovat dobrý oválný těstovinový talíř. Samozřejmě, že je možné ho také použít pro jiné pokrmy. Ideálně se hodí také na polévky, saláty a mnoho dalších. Nechte si chutnat.

Skvělé nádobí z nejjemnějšího porcelánu jako je „oválný těstovinový talíř“ naleznete na Westwing. Objevte v našich měnících se, tematických výprodejích, pěkné kousky z obrovského výběru produktů, který byl pro Vás sestaven našimi stylovýi odborníky a Delií Fischer. Podívejte se také na magazín Westwing a přečtěte si zajímavé články na téma bydlení, vybavení a nábytek. U nás najdete od elegantní designové lampy po jemné příbory.

Jiné, ale dobré – oválný talíř na těstoviny

Normální talíře na těstoviny Vás nudí? Pak vyzkoušejte oválný těstovinový talíř. Jedinečný design udělá opravdu hodně. Výborně se hodí zejména během slavnostních příležitostí, nebo když pozvete přátele. Oválný těstovinový talíř se liší od svého kulatého protějšku jen mírně, ale vypadá o něco vznešeněji. Ovál je prostě šik. Je k dispozici v různých velikostech a barvách. Od klasické bílé až po módní motivy, je tu pro každého něco. Je důležité, že talíře se vejdou do myčky na nádobí. Koneckonců, nechcete umývat všechno pracně ručně. Oválné těstovinové talíře jsou plné krásných vzorů, například od známých výrobců jako je Thomas Rosenthal nebo Villeroy & Boch. Tyto modely můžete objevit v jednom z našich připravovaných výprodejů, a krátce na to tyto vkusné talíře budou ve vaší kuchyni.

Výborné těstoviny na oválném talíři

Vaříte rádi, ale nechcete připravovat vždy stejné těstoviny? S naší pomocí můžete přinést změnu do Vaší kuchyně a v oválném talíři. Nemusí to být vždy jen špagety Napoli. Jaké to bude, například s ohnivou domácí arrabiatou? Vše, co potřebujete, jsou rajčata, cibule a feferonky. Vše nakrájíme na male kousky a smažíme s troškou oleje, dokud nejsou hotové. Pak vyšleháme na pyré a ochutíme solí a pepřem a podáváme společně s těstovinami v „oválném těstovinový talíři“ Posypeme parmazánem a pak si vychutnejte pravé italské těstoviny. Kdo má rád pálivé, nakrájejte ještě pár feferonek a ozdobte jimi talíř.