Oválný konferenční stolek

Oválný konferenční stolek

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Oválný konferenční stolek Rádce Westwing

Oválný konferenční stolek je malý, praktický pomocník ve Vašem obývacím pokoji, díky kterému máte po ruce vše, co potřebujete. Odkládací stolek v oválném tvaru využijete pro občerstvení, nápoje, stejně jako na dálkové ovládání či svou oblíbenou knihu a tak můžete plně relaxovat. Více úložného prostoru Vám pak poskytnou další police pod stolovou desku, které mohou být doplněné o látkové obaly nebo koše.

Nechte se inspirovat trendy v domácnosti, kutilství a kategorii: „jak na to“, v magazínu Westwing a objevte nejlepší nápady na dekoraci, v podobě oválného konferenčního stolku, stejně jako mnoho nabídek se slevou, až do výše 70 % z ceny. Pomáháme Vám novými denními tematickými výprodeji na Westwing, najít ideální stolek pro obývací pokoj, který rozzáří Váš domov novým leskem a nabídne příležitost pro nový módní interiér. Rozhodnutí je zcela na Vás a Vašich kreativních nápadech.

Oválný konferenční stolek přináší harmonii a štěstí ve vaší domácnosti

S oválným konferenčním stolkem můžete podpořit volný tok pozitivní energie ve svém obývacím pokoji. Posílíte tím relaxační účinek útulného večera na gauči s rodinou, přáteli, nebo jen dobrou knihou či pěkným filmem.

Podle pravidel feng shui (čínsky „vítr a voda“) bychom se měli vyvarovat ostrým úhlům a hranatému nábytku, takže oválný konferenční stolek je ideální a harmonicky doplní Vaše útulné posezení.

Kromě pozitivního vlivu, je oválný konferenční stolek, například v bílém vysokém lesku, pěkný i po estetické stránce a v několika jednoduchých krocích ho můžete přizpůsobit každému stylu, od glamour až po Shabby Chic.

Oválný konferenční stolek: dokonalým doplňkem do vašeho obývacího pokoje

S tak velkým výběrem různých konferenčních stolků nemají Vaše touhy téměř žádné limity. K dispozici jsou kombinace materiálů

  • Sklo a dřevo
  • Sklo a plast
  • Kov a dřevo
  • Kov a sklo
  • Plast a sklo

Máte-li rádi trochu modernější styl, měli byste se rozhodnout pro oválný konferenční stolek s kovovými nohami a skleněnou deskou.

Nebo něco neobvyklého přinese konferenční stolek vyrobený z bílého plastu ve vysokém lesku, který lze kombinovat s doplňkami v jasných barvách, jako je růžová nebo oranžová.

Klasické dřevo v teplé barvě, dává oválnému konferenčnímu stolku v obývacím pokoji navíc vitalitu a poskytuje příjemnou atmosféru, která může být umocněna několika lampičkami a vonnými svíčkami.

Konferenční stolek: ovál jako neobvyklý tvar pro Váš styl bydlení

V obývacím pokoji je konferenční stolek, vedle pohovky, absolutní nutností. Design a materiál nemusí však v žádném případě odpovídat standardu. Proč si tedy nevybrat oválný nebo kulatý konferenční stolek? To vám umožní vytvořit nádherné akcenty v každé místnosti a upoutá pozornost trochu jiným způsobem. Nábytek, jako stolky, jsou rozmanité a mohou být skvěle přizpůsobeny prostoru a pohovce. Je-li konferenční stolek oválný, můžete ho umístit v jakémkoliv stylu obývacího pokoje.

  • Venkovský konferenční stolek: oválný tvar ve venkovském stylu je trochu neobvyklý, ale v žádném případě nevhodný. Vyrobený z masivního dřeva a v rustikálním stylu, se může perfektně hodit k pohovce ve venkovském stylu a tak působí trochu moderněji.
  • Retro konferenční stolek: Ovál, jako tvar pro stůl, se dokonale hodí k retro vzhledu. Vyrobený z plastu může být použit v jasných barvách a tak barevně rozzáří prostor. Zvláště vhodně pasuje k retro tapetám s oválným vzorem.
  • Moderní konferenční stolek: Oválný a osvětlený konferenční stolek, v obývacím pokoji, může vyzařovat své kouzlo. V lesklé černé nebo bílé, to funguje stejně jako u modelů se skleněnou desku stolu nebo robustním rámem z ušlechtilé oceli. Neobvyklý design padne hned do oka a stane se společníkem Vašeho gauče.

Zda si zvolíte konferenční stolek oválný, kruhový nebo čtvercový, je zcela závislé na Vašich preferencích. Jako stylový doplněk k pohovce, v jakékoliv podobě, vypadá prostě dobře!