Orientální povlečení

Orientální povlečení

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Orientální povlečení Rádce Westwing

Když vejdete do ložnice, první, co vám padne do oka, je povlečení. To orientální vyniká vždy teplými a živými barvy. Proto se také perfektně hodí do místnosti, ve které odpočíváte.

My ve Westwing máme rádi nejen funkčnost, ale také dokonalý vzhled a pokud jde o ložní prádlo, tak to platí dvojnásob. Staňte se členy našeho klubu a už nikdy vám neuniknou slevy až 70 % na náš designový nábytek, stylové doplňky a krásné dekorace.

orientální povlečení a přehoz

Orientální povlečení ve stylu boho

S krásným barevným nábytkem a vzorováním se k vám do bytu i v zimě opět vrátí slunce. Kdo si chce dopřát trochu luxusu, může zvolit pochopitelně dražší a kvalitnější orientální povlečení. Je také hezké doplnit povlečení ještě přehozy přes postel s orientálními vzory, tak vynikne i jednobarevné povlečení a vaše ložnice bude působit velmi originálně.

Boho styl přímo hýří krásnými kombinacemi a neobvyklými vzory. A právě orientální povlečení je pro tento styl dokonalé a splní vám váš sen o boho ložnici.

Tyto barvy působí velmi orientálně

Když myslíte na Orient, představíte si slunce, žár, písek a duny. Tento dojem si můžete přenést domů teplými červenými a oranžovými odstíny, které ponoří celou místnost do načervenalého příjemného večerního světla. Západ slunce pak už není jen ojedinělým zážitkem večerních hodin. Barva je pro dobrý pocit opravdu důležitá, a to i ve formě povlečení.

decentní orientální povlečení

Orientální a krásné bude v těchto barvách:

  • fialové
  • růžové
  • žluté
  • oranžové
  • zlaté

Právě tam, kde se objeví na tkaninách ornamenty, je zlato velmi oblíbeným doplňkem. Budete pak spát jako ve snu z Pohádek tisíce a jedné noci pod takovým bohatě zdobeným ložním prádlem. Orientální znamená vždycky tak trochu extravagantní.Proto můžete v ložnici v orientálním duchu kombinovat mnoho barev z teplého barevného spektra, čímž si vytvoříte pestré a hodně živé prostředí, kde se vám bude v krásném bavlněném povlečení příjemně odpočívat. V útulném, měkkém povlečení – v orientálním či v jiném stylu – se vám bude krásně spát a budete mít sladké sny.

Nechte se na Westwing okouzlit pohádkovými příběhy z Orientu!