Obdélníkové talíře

Obdélníkové talíře

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Obdélníkové talíře Rádce Westwing

Talíře jsou v mnoha různých tvarových i barevných provedeních. Kulaté, čtvercové nebo oválné. Bílé, žluté, fialové, modré nebo zdobené květinovými vzory. Co talíř, to jiné využití. Obzvláště při zvláštních příležitostech, chceme, aby podávané jídlo lahodilo jak chuti, tak i oku.

Jestliže vás zaujaly obdélníkové talíře anebo naše nabídka dalšího nabízeného sortimentu, prohlédněte si náš katalog Westwing. Nabízíme pestrou škálu jídelních servisů. Prozkoumejte naši nabídku a nechte se inspirovat na Westwing. Staňte se členem Westwing ještě dnes využijte výhodný slev až 70% . Nabízíme užitečné tipy, jak si zdokonalit bydlení a obohatit váš interiér. Westwing vždy nabízí novou inspiraci.

Obdélníkové talíře: Ideální pro servírování jídla

Vaření je jednou z oblíbených činností skoro každého z nás. Většina z nás velmi rádi připravujeme jídla pro naši rodinné příslušníky anebo naše přátele. Jednou ze součástí přípravy jídla je i servírování na krásném nádobí. Obdélníkové talíře jsou dokonalým doplňkem této přípravy. Přinášíme vám několik tipů, jak servírovat připravené jídlo na těchto talířích.

Talíře obdélníkové tvaru dodají servírovanému jídlu punc dokonalosti. I jednoduché pokrmy budou vypadat na těchto talířích exkluzivně. Když na střed talíře umístíme hlavní pokrm – maso nebo rybu a okolo je ozdobíme zeleninou či přílohovými pokrmy-rýží, brambory nebo zeleninou, bude výsledné jídlo vypadat vždy dokonale. Celkovou harmonii jídla pak dotvoří vhodně zvolené omáčky či bylinky.

Obdélníkový talíř: ideální na servírování zeleniny a příloh

V případě že hlavním přílohou je zelenina, je nezbytné, aby vynikala svým tvarem. Cuketu nebo mrkev nakrájejte napodél nebo ji vytvarujte do tvaru malých hnízd. Originálním doplňkem jsou fazole ozdobené proužky opečené slaniny.

Přílohové potraviny jako je rýže nebo brambory vytvarujte do podoby prstence. Z nudlí nebo podobných těstovin vytvarujte hnízda, které umístíte do středu talíře. Okolo pak servírujte hlavní jídlo, např. maso či rybu. Vaši hosté budou okouzleni celkovou harmonií podávaného jídla na stylových talířích. Vaši přátelé jistě ocení náročnou přípravu pokrmu a budou se rádi vracet k vašim s láskou připraveným pokrmům.