Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Nordlux Rádce Westwing

Skandinávský design je nyní již velmi populární i za hranicemi skandinávských zemích a můžeme jej najít ve stále více domovech po celém světě. To nepřekvapí, protože když nechcete mít ve skandinávském stylu celý byt, můžete využít jen jednotlivé prvky zařízení s příjemnými akcenty, které lze kombinovat se všemi dalšími nápady. Tak najdete v produktových řadách Nordluxu zaručeně to pravé světlo pro každého a pro každý interiér.

Nordlux ‒ tato značka znamená krásné osvětlení ve skandinávském stylu. Známá a oblíbená značka však zaznamenává úspěchy nejen ve svém domovském Dánsku, ale i na mezinárodní úrovni, kde se její modely prosazují jako úspěšně trendy. Nicméně nástup nových trendů není to jediné, co určuje úspěch Nordluxu. Kromě designu zajišťuje také nejvyšší kvalita a neustálý technologický pokrok světel Nordluxu úspěch celé společnosti.

Nordlux – příběh dánského úspěchu

Dánsko se v posledních letech stalo baštou skandinávského designu a firem, které slaví se svými produkty v tomto severském stylu celosvětový úspěch. Jednou z těchto společností je dánský Nordlux, který se díky svým vysoce kvalitním svítidlům a osvětlovacím systémům jak pro vnitřní, tak i pro venkovní použití, těší mezinárodní pozornosti. Funkčnost, typická skandinávská jednoduchost a krása se v Nordluxu propojily v harmonické vzory, které si svým šarmem získaly srdce mladých a mladistvých lidí.

Firma Nordlux byla založena v roce 1977 v dánském Aalborgu, kde má společnost dodnes své sídlo. Od počátku byla cílem výroba kvalitních produktů, které vás přesvědčí. Současně měla být světla ale také cenově příznivá a tím dostupná pro každého, komu se líbí design a styl této společnosti.

Nyní značka nabízí širokou škálu svítidel a osvětlení pro vnitřní i venkovní použití a cílem firmy je být stále na očích a průběžně měnit sortiment.

Nordlux – „zářivý život“

Věrna mottu společnosti „zářivý život“ by měla světla Nordlux zkrášlovat běžný každodenní život zákazníků a vytvářet pohodovou atmosféru. Krása světel je pro prosazování tohoto motta stejně důležitá jako sofistikované funkce, které odpovídají poslednímu stavu techniky, takže v otázkách osvětlení nebude mít už zákazník co řešit.

Z těchto důvodů se celý sortiment neustále rozvíjí a rozšiřuje a inovuje, aby se uplatnily jak technické novinky, tak i často se měnící trendy a požadavky na nový design. To vše jen proto, aby se vytvořil produkt, který by zákazníci chtěli mít ve svých domovech.

Díky této firemní politice, která nikdy neztratila ze zřetele, co zákazníci opravdu chtějí ve svých domovech a jaká mají očekávání, je Nordlux od svého vzniku až do dnešních dnů jedním z předních výrobců svítidel ve Skandinávii.

Nordlux – „design pro lidi“

Stejně jako se objevuje stále nová móda, objevují se i nové trendy a designy bytových zařízení a bytových doplňků. K uspokojení potřeb stále se měnících trendů spolupracuje Nordlux s různými skandinávskými značkami, takže stylový design světel nikdy nevyjde z módy a vždy zůstane aktuální.

Nicméně, svítidla z Nordlux by neměla být dostupná jen jednotlivcům, kteří si je mohou dovolit díky své vysoké kupní síle, ale měla by být cenově dostupná i pro širokou vrstvu populace ‒ konečně každý by měl mít možnost radovat se z krásného designu a vyzdobit si jím své prostory. Cena je přitom důležitým aspektem, která stejně jako kvalita a trvanlivost Nordluxu zajistí, že bude stále na očích zákazníků. Ti, kteří se rozhodnou pro designovou lampu, budou z ní mít dlouho radost.

Nordlux – světla pro vnitřní i venkovní prostory

V průběhu let od založení firmy až do současnosti se sortiment dánské společnosti neustále vyvíjí a rozšiřuje tak, že dnes nabízí širokou škálu nabízených světel pro nejrůznější oblasti. Kromě svítidel pro domácnosti nabízí Nordlux také funkční osvětlovací systémy a venkovní osvětlení.

Pro vnitřní prostory nabízí Nordlux vhodné osvětlení pro každou místnost počínaje koupelnou, přes kuchyň a halu, obývací pokoj, ložnice a pracovnu až po dětský pokoj. Kromě nástěnných a stropních lamp má Nordlux v nabídce i závěsné lampy, stolní lampy, stropní svítidla a stojací lampy a dále vestavěné osvětlení, kolejové systémy, nábytkové osvětlení a svítidla LED pásků, takže splní veškeré požadavky na osvětlení vaší domácnosti.

S nástěnnými svítidly, stropními svítidly a venkovními světly a zářiči přináší Nordlux design a osvětlení i na balkony, terasy a zahrady. Kromě vzhledu je v této oblasti obzvláště důležitá funkčnost, kterou zajišťují senzory a detektory pohybu, a také samozřejmě vysoce kvalitní odolnost proti povětrnostním vlivům, takže i venkovní prostor bude za noci krásně zářit.

Nordlux – společensky odpovědná firma

Nordlux splňuje vysoké nároky nejen u svých výrobků, ale také v rámci své firemní politiky, která se vyznačuje sociální a environmentální odpovědností. V centru zájmů dánských společností je zodpovědné využívání zdrojů, zejména environmentálních a materiálních zdrojů, stejně jako lidských zdrojů, zaměstnanců a lidí obecně.

Pracovní prostředí má být mít pro zaměstnance pokud možno přátelské a Nordlux financuje i sociální projekty. Energetická účinnost, udržitelnost a trvanlivost výrobků přispívá k designu s čistým svědomím.

Se svými výrobky, úspěchem a obchodními cíli chce Nordlux dělat svět nejen krásnější, ale také lepší. Skandinávská společnost bude tedy nejen dnes, ale také v budoucnu osvětlovat a zkrášlovat nejen obytné místnosti, ale i venkovní prostory po celém světě.