Nízká TV skříňka

Nízká TV skříňka

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Nízká TV skříňka Rádce Westwing

Možná jste ji viděli u přátel doma nebo v časopise o stylovém bydlení, zkrátka nízkou TV skříňku si pochvaluje každý. Nízké skříňky představují nový trend, který vyniká elegantním designem a všestranným využitím. Doba obrovských obývacích stěn, ve kterých se vyjímala obří televize a stereo soustava je naštěstí dávno pryč. Trh s nábytkem se tak přizpůsobil rozšíření plochých TV do většiny domácností.

Obývací pokoj je obvykle místo, kde trávíme nejvíce času, je centrální místností našeho bytu, jeho osou, je místem, kde sdílíme čas s rodinou a potkáváme se s přáteli. Proto by jeho pohodlí mělo být na nejvyšším stupni důležitosti. Podívejte se, jak stylový a zároveň užitečný může být TV nábytek ve vašem obývacím pokoji. Inspirujte se novinkami v našem každodenním tématickém prodeji nebo hledejte své oblíbené trendy v našem Westwing magazínu.

Vytvořte si své osobní malé domácí kino s inteligentní TV skříňkou

Také se doma rádi u filmu cítíte, jako byste právě seděli v kině s přáteli? Stačí chutný popcorn nebo nachos a díky nejnovějším plochým TV obrazovkám se tento pocit může jednoduše stát skutečností. Speciální nízká TV skříňka navíc dokáže pojmout veškeré spotřebiče, které jsou k domácímu kinu nezbytné. Zatímco na délku má nízká skříňka klidně i 250 cm, obvykle není příliš hluboká, a tak perfektně zapadne do menších prostor. Chytrá obrazovka se na ní bude perfektně vyjímat, zatímco Blu-ray přehrávač a Dolby surround  systém zůstanou ukryty uvnitř. Ještě si k nízké TV skříňce dopřejte perfektně pohodlný gauč a už utíkejte do kuchyně pro popcorn!

Nízká TV skříňka: dekorace

TV skříňka je nejen praktická, neboť ukryje všechny elektrické spotřebiče, ale může být také patřičně stylová. Chcete něco nového? Zvolte TV skříňku v bílé barvě, s vhodnými doplňky to bude mistrovské designové dílo. Vyberte si velikost, tvar a barvu, která padne právě do vašeho obývacího pokoje. Na skříňku pak postavte svíčku, lampičku – útulný efekt zaručen. A jestli chcete něco opravdu mimořádného, pořiďte si LED světelný řetěz, který se může táhnout přes celou skříňku.

Nadcházející kampaně