Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Neprůhledné závěsy Rádce Westwing

Potřebujete spát i přes den, ale nejde to, protože vás ruší sluneční svit? Co by mohlo být lepší, než moci nerušeně spát v příjemném přítmí, kdykoliv se vám zamane… ložnice by byla místem skutečného odpočinku a klidu na spaní. V tom vám pomohou neprůhledné závěsy. Ovšem pomohou i mimo ložnici! S nimi budete moci i v obývacím pokoji nerušeně sledovat vzrušující fotbalové utkání nebo romantický film na plátně. Vytvoří tmu, která vás dokonale vtáhne do děje. Tyto závěsy jsou jednoznačně dobrou volbou.

My ve Westwing milujeme věci, které jsou krásné a užitečné zároveň. Neustále hledáme exkluzivní nábytek, stylové dekorační předměty, bytový textil a k tomu se dokonale hodící doplňky. To, co jsme pro vás našli a co nás inspiruje, najdete v naší nabídce s až 70% slevou. Například i neprůhledné závěsy, které se hodí v létě i v zimě. Jsou praktickým doplňkem, když chcete spát déle, sledovat filmy, diapozitivy nebo prostě jen odpočívat v příjemném přítmí. Nechte se inspirovat na našich stránkách a zjistěte, co vám může pomoci k ničím nerušené relaxaci!

Neprůhledné závěsy: Praktické a krásné

Někdy stačí i půl hodiny spánku, abychom nabrali novou energii a dobili baterky. Ovšem za světla se spí docela špatně, a proto jsou skvělým pomocníkem neprůhledné závěsy. Pro hluboký spánek je nezbytná tma. Ne všechny závěsy to však umožňují. S našimi neprůhlednými závěsy se nemusíte bát. Už vás nebude rušit sluneční svit ani odrazy třpytivého bílého sněhu. Do sytosti se vyspíte a plní energie budete moci pokračovat v dalších aktivitách nebo vkročit do dalšího dne.

Zajištění ničím nerušeného klidu: Neprůhledný závěs

S neprůhlednými závěsy konečně docílíte klidu. Jsou skvělými pomocníky, kteří zároveň vypadají velmi vkusně. Ložnice se stane útulným místem skutečného odpočinku. Nic vás nebude budit a vy tak budete moci nerušeně snít a čerpat novou sílu do dalších dní. Vyzkoušejte je a vytvořte si z ložnice nebo obývacího pokoje oázu klidu a prostor pro sledování filmů, aniž by vám světlo a jeho odrazy narušovaly viditelnost plátna či obrazovky.

Vybrat si můžete z těchto barev:

  • bílá
  • černá
  • pestrá
  • monochróm
  • pruhovaná
  • vzorovaná

Neprůhledné závěsy jsou k dispozici ve různých typech, takže si vzhled můžete na míru přizpůsobit svému interiéru.

Inspirujte se na Westiwing a objevte užitečnost neprůhledných závěsů až se 70% slevou!

Nadcházející kampaně