Neprůhledné záclony

Neprůhledné záclony

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Neprůhledné záclony Rádce Westwing

Ačkoli milujeme světlo a světlé prostory, soukromí se občas hodí. Neprůhledné záclony jsou pro tyto účely ideální volbou.

My ve Westwing ujíždíme na textilních doplňcích do bytu a neprůhledné záclony či závěsy nejsou výjimkou. Podívejte se, co pro vás naši šikovní odborníci přes bytový design připravili.

Neprůhledné záclony: soukromí zaručeno

Denní světlo nebo šero? Potřebujeme obojí! Některé místnosti mají neuvěřitelnou atmosféru díky dennímu světlu, ale někdy potřebujeme intimní prostor s nepřímým světlem a měkkým šerem. Například světlem zalitý obývací pokoj s nádherným výhledem do zeleně na terase je vysloveně luxus pro oči a balzám na duši. Chceme-li se však například po ložnici pohybovat zcela svobodně a beze strachu z okolních zvědavých pohledů, hodí se nám mít neprůhledné záclony. Kromě bezpečného a intimního prostoru, který jedním zatažením vytvoříme, jsou nedocenitelné během volných dní, kdy nám umožní spát až třeba do odpoledne.

Neprůhledné záclony: mnoho možností

Pravidelně si nosíte práci s sebou domů a zařídili jste si proto stylovou pracovnu? I v ní vás však může od práce rušit řada zvuků z domácnosti. Neprůhledné záclony s narážecími kroužky vyřeší tento problém jednou provždy a navíc elegantně. Závěsy dovnitř nevpustí světlo a zásadně omezí zvuky ze zbytku bytu, takže můžete v klidu pracovat a být rychleji hotoví.

Závěsy s narážecími kroužky lze velmi snadno a rychle vyměnit, takže můžete pomocí barev měnit vzhled místnosti podle libosti.

Neprůhledné záclony v ložnici: hodiny nerušeného spánku

Kromě světla a hluku odráží závěsy spolehlivě i zvědavé pohledy zvenčí. To je důležité především v ložnici, nejintimnějšímu prostoru v celé domácnosti, kde nechceme být sledováni v žádném případě. Kromě bezpečí nám závěsy zajistí vítané šero, které je pro spánek tak důležité. Ve všední den je sice příjemné nechat se vzbudit sluncem, o víkendu ale mnozí jistě ocení několik hodin spánku navíc. A stačí jednoduché zatažení!

Pokud si nejste jisti, jak přesně neprůsvitné závěsy použít a dodat tím místnosti TO něco, co jí možná ještě chybí, nechte se inspirovat v našem Westwing-  Magazínu. Najdete v něm aktuální trendy z oblasti bydlení a množství návodů DIY a How-To. Odhalte všechny triky našich expertů a nasajte atmosféru různých stylů. Probuďte v sobě kreativního ducha a vyšperkujte svůj domov! Jako člen Westwing klubu navíc získáváte exkluzivní slevy na vybrané tematické kolekce, které se pravidelně mění. Dejte si na čas a proklikejte se naší nabídkou. Jistě naleznete mnoho kousků, které přímo sedí vašemu stylu.