Navlékací venkovské záclony

Navlékací venkovské záclony

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Navlékací venkovské záclony Rádce Westwing

Co nesmí chybět v domácnosti, jsou navlékací záclony. Venkovský styl z tohoto příslušenství na okna nesmírně těží: pokoje jsou příjemné a útulné. Člověk může vytvářet různé efekty pomocí barev a vzorů. Tyto záclony se vyznačují tím, že působí zvláště venkovsky díky károvaným a tečkovaným vzorům a doplňky, jako je srdce, působí rustikálně. Vyzkoušejte a získejte nějaké venkovské navlékací záclony domů. Nejen pro kuchyni jsou opravdovým poutačem.

Najít a on-line koupit navlékací venkovské záclony? Westwing nabízí široký a velký výběr závěsů, rolet a záclon (venkovského nebo jiného stylu) až -70% slevou. Prohlédněte si náš výběr nábytku, bytových doplňků a dekoračních prvků a nechte se inspirovat. Denní měnící se výprodeje, dělají nakupování den ode dne větším zážitkem. Těšíme se na Vaší návštěvu na našich webových stránkách a doufáme, že bude nakupování pro Vás zábavou!

Navlékací venkovské záclony – co je dělá venkovskými!

Navlékací venkovské záclony můžeme vidět v několik skvělých vzorech a barvách. Především jsou známe pro své klasické háčkování a krajky, které je zdobí. Stále na nich najdeme i jemný károvaný vzorek (buď modrý, červený, zelený nebo v jiné barvě), nebo malé tečky. Dodatečně na nich můžeme objevit krásná srdce, jako opakující se vzor. Buď ho najdeme jako vzor přímo na zácloně, nebo jako doplněk k ní připevněný (kovové srdce je vždy velmi sladké, ale může to být i například háčkované srdce).

Stále pořád v typickém venkovském stylu: Můžeme také místo garnýžové koncovky na okraje připevnit stuhu (kostkovanou, například), což přináší zácloně tvar a vyvolává rustikální vzhled.

Navlékací venkovské záclony – tak působí:

Tyto záclony jsou v kuchyni absolutně věčné, nádherné a je to klasika. Vyberte k tomu kompatibilní polštáře na sezení u jídelního stolu, nebo ubrus, vzor záclon se pak stane skutečným poutačem a dá Vám dobrý pocit záruky.

Vezměte k tomu několik doplňků, které jsou typické pro venkovský styl. Doporučujeme staré nádoby na mléko z oceli, do kterých můžete vždy dát řezané květiny. Levandule je velmi uvolňující a může přinést více přírody do Vaší domácnosti. Tak vykouzlíte okouzlující vzhled Vaší kuchyně, které se nikdy nebudete chtít vzdát. Potěšte své hosty útulnou atmosférou, budou Vás pak milovat! Nechte se inspirovat našimi mnohými novými nápady na dekorace!

Navlékací venkovské záclony: Chalupa na okně

Venkovský styl je velmi populární. Kromě Shabby Chic a Boho se venkovský styl často používá k zútulnění domova. Přírodní materiály, jako je dřevo, kůže a kožešiny hrají důležitou roli. Ale také dekorace s károvaným vzorem, v přirozených barvách a květinami, dávají nábytku a pokojím rustikální šarm venkovského domu.

Okno byste při výzdobě neměli vynechat. Typické jsou proto navlékací záclony. Venkovský styl a komfort jdou ruku v ruce se záclonami v červeno-béžové s károvaný vzorem. Bílá krajkovaná záclona, která je přizpůsobená šířce okna, Vás může také přesvědčit o venkovském stylu.

Tipy pro vaše navlékací záclony – venkovské skrz naskrz:

  • Chcete své okno kousek po kousku přizpůsobit svému snu o venkovu? Pak si společně se záclonami zvýrazněte také vnější pohled z okna. Ne vždy musí pouze žaluzie sloužit k zatemnění místnosti, také původní okenice udělají krásný dojem. V rustikální hnědé, krásně orámujete okno a vryjete se tak každému venkovskému fanouškovi přímo do středu srdce.
  • Ale i za nízkou cenu můžete dobře pořídit doplňky k záclonám. Na okenní parapet můžete umístit květináče a květiny v barvě záclon. Zejména rustikálně působí malé kbelíky jako květináče a místo květin na široký okenní parapet lze umístit polštáře. Prostor pod záclonami (ve venkovském stylu s károvaným vzorem nebo krajkou) se tak stane útulným čtenářským koutkem s výhledem do zahrady.

Najděte skvělé inspirace různých stylů a jejich implementaci do okolí na internetové adrese Westwing!