Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Nástěnné zrcadlo ve tvaru slunce Rádce Westwing

Že zrcadlo je důležitým prvkem v životě člověka, víme už po staletí z řecké mytologie. Snad každý zná pověst o Narcisovi, který se zamiloval do svého obrazu v jezeře. Zrcadlo je tedy už od antiky symbol marnosti, ale také sebepoznávání a reflexe. Nejen zlá královna v pohádce o Sněhurce vlastnila zrcadlo kvůli těmto důvodům. Slunce nebo kruh jsou jeden z mála tvarů, ve kterých se dnes vyrábějí, ale jedny z nejoblíbenějších.

Objevte nástěnné zrcadlo ve tvaru slunce

Stejně jako bylo zrcadlo důležité pro postavy v pohádkách a pověstech, je dnes důležité pro každého z nás. Nemusíme být zrovna narcisové, aby nám usnadňovalo každodenní život. Nejenže si ho svých domovů pořizujeme z praktických důvodů, může nám i pěkně zdobit zeď. Může snadno nahradit tapetu nebo obraz na zdi.

Slunce jako nejpopulárnější forma

Dříve zrcadla zdobily naše domovy zejména jednoduchém, hranatém rámu. Dnes už je ale možností mnohem víc! Obzvláště populární jsou v poslední době rámečky ve tvaru slunce, ve zlatě nebo stříbře. Od malých zrcadel o průměru 150 cm po velké objekty, tyto zrcadla se stanou se šperkem pro vaše zdi.

Slunce, měsíc a hvězdy v dětském pokoji

Sluneční zrcadlo dodá našemu domovu glamour, luxusní nádech. Je to výrazný doplněk, který zvýrazní veškerý dekor okolo. Stejně jako zdobí pokoje dospělých, hodí se i do pokojů našich ratolestí. Mohou mít podobu slunce, ale i měsíce nebo hvězd. Děti je určitě ocení! Volte ale takový materiál, který pro ně bude vhodný – místo skla bude pro jejich zvědavé ručičky vhodnější například masivní dřevo. Nepořizujte jim také kousky, které mají ostré hrany.

Ať už si vyberete zlaté nebo stříbrné, velké nebo malé, zrcadlo ve tvaru slunce vám vnese do domova pozitivní energii!

Nadcházející kampaně