Námořnické závěsy

Námořnické závěsy

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Námořnické závěsy Rádce Westwing

Ahoj, dobrý pocite: Námořnické závěsy k vám domů přinesou svěžest, plážovou atmosféru a připomenou vám příjemné dny u moře plné relaxace. Jsou skvělým doplňkem každého interiéru. Místnost rozzáří, dodají jí svěží vzhled a vás samotné nabíjí pozitivní energií. Většina záclon je v základní modré a bílé barvě s klasickými námořními vzory v podobě motivů z lodní dopravy (lodě, majáky, kotvy, mušle nebo ryby) a proužků. Ty tomu dodávají tu pravou námořnickou atmosféru.

Pověste u vás doma námořnické závěsy a užijte si nadčasový pocit a výtečnou atmosféru. Přeneste se v myšlenkách na krásnou loď a plujte na vlně příjemného odpočinku. Námořnické bytové doplňky přinesou svěží vítr do každé místnosti. Vašemu interiéru tak můžete dát naprosto nový rozměr! Westwing má pro vás neustále nové tematicky zaměřené produkty a tipy na dekorování. Inspirujte se naším stylem a DIY tipy a vyzdobte si interiér přesně podle vašich představ. Váš domov získá jedinečné kouzlo.

Námořnické závěsy: osvěžení pro váš domov

Ať už se jedná o obývací pokoj, kuchyň, ložnici nebo dětský pokoj, námořnické závěsy dokonale oživí každou obyčejnou místnost a přinesou čerstvý vítr do vaší domácnosti. Pak ještě stačí doplnit modré a bílé polštářky a deky s motivy například mušlí, hvězdic, majáků a kotev a pokoj se rázem změní v příjemné útočiště. V námořnickém interiéru dominuje bílá a modrá barva, dřevo a pískové tóny a všechny tyto barvy vás naplní klidem, prozáří místnost a zajistí, že se doma budete cítit příjemně a plní elánu.

Starý neošetřený nábytek jako jsou komody, kredence a skříňky z přírodního dřeva dotvoří celkový dojem námořnického interiéru. Vintage věci, na kterých jsou patrné známky opotřebení, rustikální styl a módní otrhaný vzhled, mají to pravé kouzlo. Takže neváhejte a vyzdobte si domov přesně v tomto stylu! A abyste získali soukromí a omezili denní světlo pro ničím nerušený odpočinek, k tomu vám skvěle poslouží právě námořnické závěsy.

Celoroční dovolenková atmosféra s námořnickými závěsy

Co se vám vybaví, když se řekne „Dovolená u moře“? Pravděpodobně svěží vánek, pocity radosti, dny bez stresu a spěchu a odpočinek od všech povinností. Námořnické závěsy vám tyto pocity a jedinečnou atmosféru přinesou přímo k vám domů! Jsou mnohem více než jen obyčejným závěsem. V zimním období jsou nositeli uvolněné plážové nálady, v létě vám námořnická modrá přinese příjemný pocit ochlazení. Tvůrčí možnosti jsou s těmito závěsy neomezené. Existují námořnické závěsy v různé kvalitě, provedeních a velikostech. Můžete je zkrátka přesně uzpůsobit vašemu interiéru a vkusu. Nechte se unášet pocity klidu a utečte před dnešní uspěchanou dobou. Vyzkoušejte jedinečný námořnický styl!