Měděné stojací lampy

Měděné stojací lampy

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Měděné stojací lampy Rádce Westwing

Stojací lampa v měděném looku je jedinečným doplňkem, který do vašeho obydlí přinese teplo a eleganci. Tenhle cenný materiál byl během 70. let k vidění prakticky všude a v posledních letech zažívá velký comeback. Není se čemu divit, měděné stojací lampy vypadají prostě nádherně. Tyhle lampy přímo zvou do obývacího pokoje ke sklence vína a příjemnému večeru s rodinou nebo přáteli. Dolaďte atmosféru ještě trochou kouzel s nepřímým osvětlením a slibujeme vám, že nebudete chtít jít spát.

Stojací lampy z mědi, zlata nebo křišťálu – luxusní osvětlení pro každý styl

Hledáte do domácnosti vysoce kvalitní osvětlení, jako jsou například měděné stojací lampy? Na Westwing vám s výběrem rádi pomůžeme! V našem shopping klubu nabízíme velmi kvalitní designový nábytek a bytové doplňky za nízké ceny. Denně nové tematické kampaně a slevy na vybraný sortiment až do -70% dělají z nakupování opravdu prvotřídní zážitek. Mimo to pro vás naši designéři a poradci vytvořili praktické DIY’s a How-To’s. Nechte se inspirovat rozsáhlou nabídkou od Westwing!

Měděné stojací lampy: důraz na styl

Měděné stojací lampy jsou díky vlastnostem a proměnlivosti kovu naprosto jedinečné.  V určitých případech to může být nežádoucí, v oblasti bytového designu je to však nedocenitelná vlastnost. Měď v průběhu času oxiduje, což na povrchu vytváří krásnou patinu. A protože změny probíhají na každém kousku měděného výrobku zcela odlišně, je každá lampa opravdovým unikátem. Mimo to umí měď vytvořit širokou škálu zbarvení – od světlé a zářící oranžové až k rezavě hnědé. To vám nabízí řadu možností, jak z obývacího pokoje vytvořit opravdu stylové zákoutí, které je každý den trochu jiné. Ať už lampu umístíte do rohu nebo zcela záměrně do středu místnosti jako nejvýraznější dekorační prvek, garantujeme vám, že na sebe přitáhne pozornost. Už teď přemýšlíte, jak bude tenhle nadčasový a luxusní doplněk vypadat u vás doma?