Zamilujte si vůni máty

Máte rádi osvěžující vůni máty? Nyní se módní máta může zabydlet také u vás doma. Zhluboka se nadechněte… a nechte se unášet jedinečnou vůní máty!

westwing-mieta-collage
westwing-mieta-salon-1

Vrstva mátové barvy dokonalé ladí s interiéry v rustikálním stylu a tóny této barvy se budou krásně vyjímat mezi starožitným nábytkem a masivními dekoračními suvenýry. Stačí trocha máty k tomu, abychom u nábytku z litého dřeva a čalouněných pohovek zvýraznili jejich starodávnou krásu.

westwing-mieta-szafka

Klasika a vintage nejsou jediné stylizace, ve kterých se osvědčí síla máty. Mátová barva dodá energii interiérům ve stylu scandi a zvýrazní krásu nábytku ve stylu 50. a 60. let. Stačí zvolit jednu stěnu nebo část větší zdi a vymalovat ji barvou máty peprné. Garantujeme vám, že osvěžující barva bude přitahovat pohledy všech návštěvníků!

westwing-mieta-dodatki-collage

Pokud toužíte po mátě peprné, ale nechcete měnit malbu bytu, vyzkoušejte mátové doplňky. Mátové křeslo, podstavec pod lampou, adaptér v retro stylu a fotografie v rámečku v matové barvě nemusí být příliš velké, aby ovlivnily interiér a osvěžily ho.

westwing-mieta-w-kuchni

Máta peprná chutná také v kuchyni! Chladnička nebo dřevěná linka s dvířky v barvě máty propůjčí této místnosti příjemné, uvolněné klima. Dobrou volbou je také výběr keramiky v této barvě: pohárky, talíře, džbánky a vázičky.

westwing-mieta-metal

Mátová barva skvěle ladí s jinými barvami, zvlášť s odstíny žluté, růžové, barvou lilku, hnědou a vanilkovou. Jelikož je barva máty peprné jemným spojením zelené a světlé modré, jsou doplňky v této barvě zvlášť vhodné do modrých interiérů. Je dobré pamatovat na to, že máta peprná se velmi dobře cítí ve společnosti kovů: mědi, stříbra a zlata.

Fotografie: Living4Media, Shutterstock

Dagmar Ferova

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline