Teatro Fragranze Uniche nová úroveň interiérových vůní

Kreativita, rafinovanost, ruční výroba, nejlepší suroviny, vyrobeno v Itálii… těmito slovy by se daly popsat výrobky italské značky Teatro Fragranze Uniche.

Skupina těchto třech odvážných žen, Fiorella Lucci, Federica Schirra a Gaia Caiani, stojí za celým konceptem, a i přes smrt jedné z nich pokračují dále v tom, co si vytyčily. Jejich cílem bylo vytvořit interiérové vůně, které nejsou obyčejnými „voňavkami“, ale jsou skutečnými interiérovými parfémy. Samy přiznávají, že se nechaly unést florentinskou renesancí a láskou k umění parfemářství, a proto se rozhodly spolupracovat s předními designéry, řemeslníky… prostě na slovo vzaté odborníky.

  „Vůně jsou explozí pro všechny smysly“

Teatro Fragranze Uniche vyvinulo linii designově zpracovaných flakónů, které v sobě skrývají výjimečné vůně: od sladkých a lákavých, ostrých a energických, až po překvapivé a sofistikované, všechny však spojují přírodní vonné esence, nevtíravá barva a precizní provedení. Na výrobě se podílejí skutečně zkušené osoby, které vede jejich nejhlubší instinkt a odborné znalosti.

„Naše laboratoře jsou centrem intenzivní aktivity, kde jsou analyzovány nejenom trendy, ale i preference našich zákazníků vždy s ohledem k současné módě“, říká jedna ze zakladatelek.

Malá umělecká díla

Přírodní rostlinné svíčky se mohou pochlubit zajímavou výrobní technologií. Produkují se v jedné z nejstarších italských továren na svíčky a díky speciálnímu mísení vosku a ručnímu mačkání se pyšní dlouhotrvajícím hořením. Vše je výhradně italské a ručně vyráběné.

V souladu s přírodou

Ekologický přístup se stal jejich druhým mottem. Interiérové vůně díky tomuto postoji obsahují méně alkoholu a vyšší koncentraci zcela přírodních esenciálních olejů. „Zelená vlna“ se projevuje i na způsobu balení a samotné prezentaci výrobků. Ať žijí recyklované obaly. Difuzéry jsou proto ve skle, náhradní náplně v recyklovatelných PET lahvích a vše je finálně zabaleno do papírové krabičky.

Do bytu, ale také do firmy

Firma vyvinula několik řad interiérových parfémů a dává si záležet na správné komunikaci. Klient tak obdrží celý balíček informací, díky kterým se dozví, pro jaké prostory je daná vůně vhodná a jak nejen s ní, ale také s výrobkem správně nakládat.

Teatro Fragranze Uniche nás ale také učí, že interiérové vůně je dobré, jak se říká „vrstvit“. Všechny vonné kolekce proto najdeme v několika modelech: interiérový sprej pro rychlé osvěžení vzduchu, vonný difuzér pro postupné uvolňování vůně do místnosti, vonný sprej na tkaniny, který oceníme nejen v bytě, ale také v autě a v neposlední řadě svíčky, díky kterým úplně zapomene na starosti všedního dne.

Vstupte do světa vůní Teatro Fragranze Uniche a nechte se jimi omámit, zavřete oči a sněte.

Autorka textu: Monika Alberovská v úzké spolupráci s Teatro Fragranze Uniche

 

Monika Alberovska

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline