Vše na dosah

Konferenční stolky nejsou určené jen k postavení šálku s kávou. Lze na ně odkládat knihu, časopis, pletení, brýle, notebook, křížovky, propisovací tužku…. Všechno co potřebujeme pro ideální odpočinek. Níže jsou naše nápady pro praktické využití coffee table

Alternativní nohy

Odhoďte konvence. Stolní desku lze zhotovit z voštinové desky, prken, překližky. A jako nohy nám poslouží obrázkové časopisy. Vůbec to designově nemusí působit jako teenagerský pokoj. Štosy knih jsou od pradávna využívány jako barevná dekorace. Zde ale dostaly velmi praktickou funkci.

 

Vše na dosah
Obrázek: Douglas Gibb/GAP Interiors/East News

Variabilní mobilita

Variabilní a skládací konferenční stolky jsou obzvlášť praktické. V závislosti na modelu je lze rozkládat, obracet, mohou mít úschovný prostor, šuplíky nebo úložné police. Jsou dokonce i modulové, které můžeme libovolně spojovat do většího celku, nebo používat samostatně jako malé odkládací stolky. Prohlédněte si modulové konferenční stolky v prodejní kampani Menzzo Design.

Vše na dosah
Obrázek: Douglas Gibb/GAP Interiors/East News

Dřevěná plástev

Rustikální, nebo-li selský styl, má svůj původ v souznění s přírodou a lásce k dřevu. Projektanti často využívají tento jednoduchý styl a dokazují nám, že z jednoduchého kmene lze vytvořit neskutečnou přírodní krásu. Ponechání kůry, zvýraznění prasklin a letokruhů je v poslední době velmi žádoucí. Dřevo si svým půvabem podmaní každého. Je ideálním materiálem, který oceníme hlavně během večerního odpočinku.

Vše na dosah
Obrázek: Bieke Claessens/GAP Interiors/East News

Stolek z dřevěné truhly

Móda na stolky ze starožitných dřevěných truhel nikdy nepomine. Dřevěné cestovní truhly s kovovými mádly, jsou základním prvkem selského stylu, hodí se ideálně do loftových bytů. Velmi dobře vypadají natřené na bílo v provensálském stylu. Dřevěné truhly potažené kůží s bohatým kováním, jsou vyhledávaným doplňkem pro styl glamour. Vždy nám dokonale zkrášlí interiér, a jako přidanou hodnotu nám nabízejí nemalý úložný prostor!

Vše na dosah
Obrázek: Nick Carter/GAP Interiors/East News

Malý pomocník

Malý pomocník Skoro každému se už někdy stalo, že odložil rozečtenou knihu anebo šálek nedopité kávy na opěradle pohovky. Není to ani bezpečné ani pohodlné, proto Vám nabízíme jiné a lepší řešení. Některé modulové pohovky mají v paketu velmi praktickou odkládací polici montovanou k boční opěrce. Nejmenší odkládací stolek na světě. A také nejpraktičtější, protože reaguje na potřebu.

Vše na dosah
Obrázek: Uwe Dahlmann/Jahreszeiten Verlag Syndication / East News

Netradiční rešení

Rozhlédněte se kolem sebe a všimněte si předmětů, které mohou být odkládacím stolkem i když plní v interiéru zcela jinou úlohu. Co byste řekli třeba na saně? Jsou dost dlouhé a tak mohou klidně sloužit jako odkládací stolek. Jsou navíc i mobilní, takže nebude vůbec žádný problém s případným přemístěním…

Vše na dosah
Obrázek: Colin Poole/GAP Interiors/East News

Text: Marta Suchodolska

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline